Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működőképes így egy párkapcsolat?

Működőképes így egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt, de nem egy helyen lakunk, szóval távkapcsolat a miénk.

Most kezdődik a fősuli, végzősök vagyunk, szóval nyáron vizsgázunk mind a ketten.


Barátomnak részmunkaidős állása van amit a suli mellet is szeretne csinálni, emellett edzeni jár. Nekem is suli lesz, én is szeretnék majd dolgozni valamit suli mellett ha lesz lehetőségem.


Megbeszéltük, hogy szeretnénk minden héten találkozni, nagyon ritkán volt olyan, hogy nem találkoztunk, de azokat igen nehezen bírtuk.


Most mégis azt érzem, hogy nem fog ez működni, annak ellenére, hogy együtt tervezzük a jövőt. Tervbe van véve már az összeköltözés, együttélés és egy saját lakás.


2011. aug. 29. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint vannak terveitek, akkor elvileg van jövőképetek. Ha sikerül is gyakorta találkozni, akkor egy évet már igazán kibírtok. Egy volt iskolatársam is kibírta, 3 éves fősulit elvégzett, és bírták a távolságot, igaz, a lány a nem túl nagy távolság miatt általában minden hétvégén haza tudott menni.
2011. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom akkor nem egy suliba jártok. nálunk is ez van , mi úgy oldjuk meg, hogy hétvégén találkozunk.
2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezzel most mi a baj? Hétvégente tudtok találkozni, nem?

Én nem távkapcsolatban élek, mégis iskolaidőben sokszor csak hétvégén tudunk találkozni a tanulás miatt.

2011. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi is. Csak attól félek, hogy eltávolodunk egymástól.

Mondjuk a barátom jobban ragaszkodik hozzám, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy én nem ragaszkodnék hozzá, csak ő jobban.


De most olyan negatívan látok mindent

2011. aug. 29. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt el kellene döntened, hogy Te mit akarsz, mennyire bizol a párodban. Ha Benned van bizonytalanság, akkor a fejedben/szivedben kell rendet tenni. Főleg azért, mert nyilván nem ok nélkül merülnek fel benned ezek a kételyek. Igy elég nehéz konkrét választ adni, hogy nem látjuk, valójában mi a konkrét probléma.
2011. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!