Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Imádom az apukámat, amikor józan. Nem alkoholista, havonta kb. 2x iszik. Ilyenkor még az élő fába is beleköt, általában én vagyok a fő célpont. Nem tudom elviselni, ha részeg, ezért ilyenkor eléggé flegma vagyok. Tudom, nem ez a helyes viselkedés, de nem tehetek róla, nem tudok mit tenni. Nem bántalmaz fizikailag, lelkileg viszont mindig rátapint a legérzékenyebb pontjaimra. Másnap bocsánatot kér, de iszonyú érzés. Szinte rettegek ezekben a napokban, nem tudom, hogy mi az amit szabad mondanom és mitől lesz még agresszívabb, mint alapban. Hogy viselkedjek?
2011. máj. 6. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legokosabb ha ilyen időszakban elmész otthonról.

Aludj például barátoknál vagy sétálgass addig.

2011. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyenkor menj el a barátaiddal vásárolni vagy nézelődni
2011. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!