Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki fogom ezt nőni valaha is?

Ki fogom ezt nőni valaha is?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, és képtelen vagyok megmaradni egy komoly kapcsolatban. Az elején minden úgy indul, mint másnál: Megtetszik az illető nő, beleszeretek, összejövünk. Viszont néhány hét vagy maximum hónap, és ráunok, és már más nőre vágyom, új izgalomra. Húszas éveim elején még azt hittem, ezt majd pár év alatt kiheverem, de nem így lett. Ugyanúgy vágyom a változatosságra, mint azelőtt, képtelen vagyok elkötelezni magam egy nő mellett. A környezetemben már mindenki házas, vagy komoly kapcsolatban él évek óta, csak velem van a baj.

Mit tehetnék?


2011. máj. 6. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megerőszakolni nem tudod magad, azaz azért, hogy megfelelj a környezetednek, az elvárásoknak, nem maradhatsz meg amellett, akihez úgy érzed, már semmi közöd.


Az elvárásoktól és konvencióktól sokkal fontosabb a saját boldogságod, nem..?


Amit viszont megtehetsz, hogy tudatosan elgondolkozol azon, mik idegesítettek, zavartak, irritáltak az eddigiekben. Mi az, ami miatt beléjük szerettél előtte..?

Észre fogod venni így előre, hogy melyik az a lány, és MIÉRT, aki, ha tetszik is alapból, okosabb nem kezdeni vele, mert úgyis szétmentek- ami a saját időd pocsékolása. Azt is látni fogod, kiben látod meg az üdvözítő jövő esélyét. nem biztos, hogy azonnal jól választasz majd, de előbb utóbb MEGISMERED ÍGY MAGAD.


Van, akinek ez gyorsabban, megy, van, akinek több szerencsével, és olyan is, aki egyszerűen csak ELFOGADÓBB másokkal, mint te=kevesebben idegesítik.


Az is lehet, hogy te a kezdeti eszelős lángolásokat keresed egy "idősebb" kapcsolatban is- de ez a fajta lángolás ekkorra már nem mindennapos. nem feltétlenül múlik el, de lássuk be, nonstop nem lehet ezerrel lángolni-el-és ki is égnénk tőle.


Összegezve: legyél tudatosabb, ismerd meg magad- ez segíteni fog.

2011. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedből nem derül ki számomra, hogy te komoly kapcsolatra, családra vágysz, vagy pedig csak egyszerűen kényelmetlenül érzed magad a szükségleteid miatt?

Ha amúgy nem vágysz még megállapodni, akkor ne aggódj azon, hogy mások mit gondolnak, fiatal vagy még, évek telhetnek el, mire feltámad benned a fészekrakás ösztöne:)

Ezek a rövid kapcsolatok egyébként elégségesek számodra? Nyilván főleg a fizikai kontaktuson van a hangsúly, lelki társaságra egyáltalán nem vágysz?

Én nem hiszem, hogy komolyabban beleszeretnél akárkibe is, hogyha egy hónap múlva vége a kapcsolatnak, maximum fellángolásról lehet szó.. A szerelem elég erős érzés ahhoz, hogy a kiválasztott nő mellett tartson, egészen egyszerűen még nem voltál szerelemes - bár az is lehet, hogy nem engedted magadnak, hogy szerelembe ess.

Mi lenne, ha kipróbálnád azt a módszert, hogy mondjuk néhány hónapig egyáltalán nem szedsz fel nőt, és utána sem egyből ugrasz vele az ágyba? Hanem vársz vele mondjuk 1-2 hónapot? Annyi idő alatt megismered a nőt, és talán kialakul benned valami kötődés, hogy miután megszerezted, ne veszítse el teljesen minden vonzerejét..

Okosabbat nem tudok mondani sajnos..

2011. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

aranyosak ezek a tanácsok :) de szerintem nem használhatóak. én is ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nő vagyok (és ezért engem sokkal durvábban ítélnek meg).

én úgy vélem, ez kinőhetetlen.

2011. máj. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Érdekes a dolog, mert mindennél jobban vágyom a komoly kapcsolatra, de egy idő után szimplán nem tudok uralkodni magamon, és más nő kell. Nem úgy indul, hogy az első randin megdugom a nőt, hanem úgy, ahogy kell. Minden rendben van 1-2 hónapig, aztán elkezdem úgy érezni, hogy de jó lenne mással. Először csak fantázia, de aztán már flört, és végül szakítok, mert már másik nő érdekel.

Sosem tudok eljutni oda, ahova az ismerőseim, hogy évekig legyek egyetlen nővel.

2011. máj. 7. 00:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Nőben is találkoztam ilyennel, és 2 évig voltunk "együtt", ami 2 év szexbarátságot jelent.
2011. máj. 7. 00:33
 6/11 anonim ***** válasza:

00:31 vagyok

akkor te jobban állsz. én szex ügyileg is megunok mindenkit.

2011. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is, hetek alatt. Nem lehet kinőni, mi?
2011. máj. 7. 00:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy barátom ilyen,már ötven lesz lassan.

Szerencséje volt,talált egy nőt,aki elfogadta,hogy ilyen,ő a felesége egy gyerekük is van. De nem is laknak együtt, pár utcával arrébb van lakása.

De a nő a legjobb barátnője és ha biztonságra vágyik odamegy. a gyereket imádja. Azért néha-néha még szex is van köztük. De ugyanúgy hajtja a csajokat mint 30 éve.

Én soha nem voltam együtt vele, mi csak jó barátságban vagyunk. Sokáig próbált megváltozni aztán feladta.

Viszont neki sikerült,hogy legyen egy kvázi családja

2011. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy valaki téged hagyott ott ? Mondjuk amikor kezdtél érni erre a témára, eleinte ?

Félsz a kötöttségtől, kell neked az újdonság.

Nem tudom, ki lehet e nőni, vagy hogyan változik meg az ember, de tudod még mindig jobb így, ha neked így jó, mintha megcsalnál házasságban valakit. Kösz, hogy nem teszed !

Én azt javasolnám, hogy beszélgess el egy pszichológussal, mert ők rátudnak találni, hogy hol van a kutya elásva, (ha arról van szó) hogy miért nem tudsz komolyabb kapcsolatot kialakítani.

Egyébként vágysz te minderre, vagy csak gondolod az lenne a normális és csak azért, de amúgy jól megvagy így ?

2011. máj. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

LOL


"Az elején minden úgy indul, mint másnál: Megtetszik az illető nő..."


Azért van ez barátom, mert még nem voltál szerelmes! :)

Csak azt hitted!

2011. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!