Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejthetném el? Vagy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el? Vagy el fogom felejteni valaha?

Figyelt kérdés

Pár éve összejöttem egy nagyon édes taggal. Egy idő után szakítottam vele, csak sajnos túl későn jöttem rá, hogy hiányzik, hogy szeretem...Egy évig nem tudtam elfelejteni Őt. Túlzás nélkül minden este azon sírtam, hogy miért vagyok ilyen idióta és miért nem gondolkoztam, mielőtt cselekedtem. Azóta már eltelt vagy 4-5 év de még mindig nem tudtam elfelejteni. Jó, mostmár kiszerettem belőle, de azt hiszem, immár soha nem lesz közömbös számomra. Valamelyik nap találkoztam vele és errefel aznap éjjel azt álmodtam, hogy megint együtt vagyunk...pedig mostanában már nem is gondoltam hasonló dolgokra...és ez most minden téren bekavart...sokszor már megint azon veszem magam észre, hogy róla ábrándozom... De nem akarok. El akarom felejteni, de minden próbálkozásom kudarccal végződött...

A pasizás csak ideiglenesen hat...:|

Valami új javaslat?


2011. szept. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
"Minden okkal történik",ismered?Keresd fel a gyereket!
2011. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát...egy suliba járunk,meg elég közel lakunk egymáshoz, szóval azt nem mondom, hogy a multkor találkoztam vele hosszú ideje először,csak hát nah...nem tudom, hogy mi volt azzal az alkalommal...ugyanojan átlagos volt, mint a többi...
2011. szept. 13. 21:01
 3/7 A kérdező kommentje:
És az, hogy újrakezdjük? Nem hiszem...annakidején eléggé kib@sztan vele...nem mertem a szemébe nézni és úgy mondani, hogy nem megy ezért sms.ben szakitottam.....tudom, óriási, orbitálisan nagy vadbarom vagyok, de akkor hirtelen nem tudtam, mit tegyek... Azóta is bánom...
2011. szept. 13. 21:04
 4/7 Andi Luca válasza:

Szerintem ezeket mondd el neki, teljesen őszintén, ahogy itt, ha egymásnak szánt titeket Isten, ez segíteni fog. Én a magam kárán tanultam meg, hogy őszintének kell lenni. Magadhoz is, meg vele is.

Ha a felejtés az út, szerintem változtass! A lányok mindig a hajukon változtatnak, ha érzik, hogy szükség van rá, de életmódbeli változtatások még inkább tudnak segíteni! Remélem én is tudtam... :)

2011. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor nagyon szívesen elmondanám neki, hogy annyira sajnálom és hogy annak idején mennyire elszúrtam...de mindig eszembe jut, hogy csak a szakítás miatt levegőnek nézett egy kicsit több, mint 2 évig...akkor is csak azért kezdett velem ismét beszélgetni, mert valaki megmondta neki, hogy ez azért már túl gyerekes és egy kicsit túlzás meg minden. Félek. Nem akarom, hogy megint megtörténjen...
2011. szept. 14. 14:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah és még a ráadás...első szerelem......
2011. szept. 14. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged,beszélj vele. Lehet hogy még nem késő semmi. Én augusztus óta szenvedek,de nekem már lehetőségem sincs a békülésre. Egyik nap jól érzem magam, a másik nap szenvedek,és már ki vagyok idegileg teljesen.
2013. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!