Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassambe a szüleimnek?

Hogy mutassambe a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az történet kicsit hosszú ezért előre is bocsánatot kérek.

Budapesti vagyok de néha vidéken is dolgozom,a telet végig miskolc körül töltöttem.Mivel nem volt barátnőm ezért a helyi kínálatoból válogattam.Megismerkedtem egy roma lánnyal,akinek van egy gyereke is.Elhatároztuk,hogy a nyáron összeköltözünk ha kibirjuk addig. egyelőre nincs gond

Az ő szüleik valamennyire elfogadtak,de az én szüleim nem igazán kedvelik a romákat,de mégis csak vele vagyok 4 hónapja.


2011. máj. 7. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztosan nem akarod inkább titokban tartani?

Szüleidnél nem áll fenn gutaütés, szívinfarktus veszélye, ha valami trauma éri őket? Én kímélném őket.

2011. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy baromira megértem a szüleidet. Persze te tudod, hogy tényleg egy kisgyermekes cigányasszony kell-e neked, az tuti, hogy ő örül, hogy kell valakinek, így nyilván most "bódottá" van. 4 hónap meg nem a világ, én nem erőltetném azt a bemutatást se, csak azért, hogy meglegyen. ha nagyon komolyan gondoljátok, akkor rendben... De egyelőre a szülőket is hagyhatnátok emészteni.


Amúgy eg lenyűghöző, ahogy a női "kínálatról" beszélsz. Minden nő álma lehetsz ezzel a hozzáállással :)

2011. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztatnalak, de ez hogy a "helyi kínálatból" valogattal!? Nem erdemelsz meg Te senkit. Nagyon magasan hordod az orrodat.
2011. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te fogsz vele élni nem a szüleid. Ha neked jó a csaj miért érdekel bárki -akár a szüleid- véleménye is????

Mutasd be és kész, ez van, ha tetszik tetszik , ha nem akkor nem.Kész.

2011. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, pöppet rasszista lesz a kijelentésem, de megnézném azt a kínálatot, ahol egy egygyermekes cigánylány volt a "nyertes". Anyád helyébe ezt én se tudnám egykönnyen lenyelni. Ha ilyen a felhozatal (amilyen stílusban említed), akkor inkább nem kell választani, hisz nem kötelező.
2011. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nova-9-el értek egyet, olyan, mintha azért kerestél volna barátnőt, hogy legyen. "mégis csak vele vagyok 4 hónapja" meg " ha kibirjuk addig"... Hát szerintem nem tervezhetsz valami nagy dolgot, ilyen "ha ló nincs, jó a szamár is"-elvet látok az egészben.

A bemutatásról azt gondolom, hogy akkor van itt az ideje, ha az "együtt vagyunk" helyett a "szeretjük egymást" jön a szádra.

2011. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy, nem hiszem, hogy hosszúéletű lesz az írásod alapján... sőt azt se hiszem, hogy összekellene költöznöd egy gyerekes cigánynővel nem hiszem, hogy dolgozna plusz hamar le is babázna ott neked és tarthatnád el őket... de te tudod ha ő életed párja akkor hajrá mutast be mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, ha egy rendes kedves dolgozó lány akkor lehet felsem tűnik nekik hogy cigány max csak, hogy sokat szolizott viszont ha az aljából való akkor az első mondatom az érvényes még mindig...
2011. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én miskolci vagyok, és ismerősöm is összeakadt 1 cigány csajjal, a végkifejlet az lett hogy a srác miután otthagyta összevissza verette a csaj az arca is szanaszét volt törve


Ha pesti vagy jobb eséllyel megúszod, de én mondom neked szakadj le róla a magad érdekében.

Én tudom milyen mikor eltörik az orr vagy rádmennek 2en és hiába véded magad nem kellemes meg a felépülés is keserves

18/F

2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
anyukád helyében jól megpofoználak...egy cigánnyal élni -főleg akinek még gyereke is van- addig jó,amíg nagyon bele nem bonyolódsz a dologba...mihelyst szagot fog,elveteti magát veled és onnantól kezdve ki leszel belezve...tényleg jót akarok és nem a cigányokkal szembeni ellenszenvemet érvényesíteni...sajnos több esetet is tudok,ahol nagyon csúnyán végződött...a magyar srácokat kb wckefének használják,amint jogilag is hozzájuk tartozik...a váláshoz fűzött gondolatokat meg halálos fenyegetések körítik...
2011. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jó akkor még várok.

a cigány asszonyozonak:a buliban nem tünt anyának és nappal se tűnik annak.

2011. máj. 7. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!