Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy tiszteljen...

Mit csináljak, hogy tiszteljen a férjem?

Figyelt kérdés

Már 7 éve vagyunk együtt,van egy gyönyörű kislányunk.

A nőnapot is elfelejtette.Szerintem úgy van vele,hogy én itthon vagyok a gyerekkel, értem már nem kell harcolni. Nagyon elszomorít a dolog,mert egyáltalán nem érezteti velem,hogy nő vagyok.


2009. márc. 10. 09:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ne vágyakozz a tiszteletére. Önmagadért változz, ha úgy érzed, hogy szükséges. Nekem anno annyira bejött, hogy egyenesen azon gyanakodott, hogy pasi van a dologban. Te érezd magadat nőnek, Te legyél jóba Önmagaddal.
2009. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez amit leírtál most a kapcsolatotokra is érvényes,vagy tényleg csak feledékeny a férjed?

Én nő vagyok,de szégyen szemre nálunk én vagyok a feledékeny,vagy ha úgy tetszik hanyag e téren.A férjemnek mindig minden alkalom előbb eszébe jut.Engem már reggel virággal köszöntéssel ébreszt,amíg nekem erősen kell koncentrálnom,hogy akár a szülinapját is ne felejtsem el pont a napján,és nehogy akár 1 nappal is később köszöntsem fel.Mert nálunk meg Őt bántaná ez,pedig se nem szándékos,se nem azért vagyok ilyen mert nem szeretem,csak egyszerűen ilyen vagyok.A saját szülinapomon meglepődtem,hogy"jééé ma van"??És tényleg:)))

Ha amúgy minden rendben köztetek,akkor ne csinálj belőle nagy ügyet.Nevess rajta egy jót amikor késve de eszébe jut.

2009. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

próbálj vele beszélni erről, tök higgadtan!viselkedj nőként(néha csábítsd el, szép fehérneművel, egy finom illatú parfümmel, stb)! tudom, h pici mellett nehéz, de mutasd meg neki, hogy akár el is veszíthet Téged, ha nem vigyáz! Járj el barátnőkkel sportolni/kávézni(gondolom be kell osztani a pénzt rendesen, de ezek egyszer egyszer beleférnek), addig hagyd, hogy a lányával legyen, hadd érezze meg, hogy a gyereknevelés nem csak játék, és kacagás egész nap!

a dátumokat hajlamosak elfelejteni, az én Drágám is képtelen megjegyezni, ha családtagnak közeledik a szülinapja/névnapja, egyszerűen kiírom 1 postit-ra és kiragasztom a hűtőre, ha velem/velünk kapcsolatos(szülinapom, évforduló etc) akkor csak 1 szívecskét rajzolok a postit-ra, ő pedig sikerélményként könyveli el, hogy kitalálta, hogy épp mi van az adott napon:) lehet, hogy ez gyerekesnek hangzik, és kevésbé romantikus, de én is hajlamos vagyok a besértődésre, ha valamit elfelejt. remélem meg tudjátok oldani a dolgot, szurkolok Nektek!

2009. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én már belefáradtam abba,hogy figyelmeztetnem kell, minden ünnepre. Ha elmegyünk vacsizni nekem kell mondani,hogy vigyen el. picit már unom...
2009. márc. 10. 09:34
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Az én férjem attól megy a falnak, amikor valakinek van valamije, névnap ,születésnap, évforduló és anyósom felhívja, hogy ne felejtse ám megköszönteni az illetőt.

Nem lehet, hogy a te férjed is utálja ,hogy állandóan figyelmezteted?

Egyébként igaza van az elsőnek.

2009. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szólj előre.

Attól még szerethet és tisztelhet, nem ezen múlik.

Figyeld meg ő mit vár? És azt adja-e neked, amit ő vár?

Mert akkor ő így fejezi ki a szeretetét.

Van, aki ajándékkal

Van, aki a másikról való gondoskodással

Van, aki vele töltött idővel

Van, aki kedvességgel, beszéddel

Van, aki öleléssel

van, aki a meghitt és megszokott együttlét intimitásával

fejezi ki a szeretetét, meg biztos kihagytam.Valószínű, hogy ő nem is tudja vagy nem is érti hogy ez neked ilyen fontos. Mondd meg neki mit szertenél, kedvesen. És főleg próbálj annak örülni, amit ad, talán érted dolgozik, vag yneked spórol..

Én pl. direkt kértem, hogy most ne hozzon semmit.

Légy NŐ, észre fogja venni. Hiszen Férfi!!

2009. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszerűen van megoldva: van egy naptár szem előtt, ahol mindenki jól látja. Év elején mindig beleírogatjuk az aktuális ünnepeket, így nem felejtődik el. Mindazonáltal én mindig el-el ejtek egy-két megjegyzést, hogy hamarosan pl. Valentin nap lesz. Illetve kisebb versenyt rendezünk, hogy ki vette meg előbb az ajándékokat. :) Ez nagyon beválik, és már amióta együtt vagyunk (3éve) a sértődések elkerülése végett bevezettem. Ebből nincs vita, mert így lett megszokva. Újdonságként is hathat mondjuk egy Valentin napon, ha versenyre hívod a párod, aztán az már csak rajtotok áll, hogy mi a győztes "jutalma". :)

Egyébként csatlakozom azokhoz a válaszolókhoz, akik azt mondják, hogy vess be alkalmanként szexi fehérneműt. Gondolom vannak olyan rokonok, akik hajlandóak vigyázni a picire, így megoldhatjátok hogy elmentek egy romantikus sétára, beültök vacsizni valahova... Tény, hogy a férfiakat vonzzák a kihívások, a független nők és ha azt látja a párod, hogy eljársz a barátnőiddel, akár csak sétálni, csavarogni vagy egy kávét meginni, nyáron fagyizni néha napján, akkor az fel fogja lendíteni a kapcsolatot, hiszen kimozdulsz a négy fal közül, új emberekkel (is) találkozhatsz... Kihívás leszel számára, jó értelemben. :)

2009. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a naptárba egy jó nagy piros szívet rajzolok, de ez nem elég, ki kell tenni középre,(koppanjon) nagyon szeret engem pedig.
2009. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Azt nem tettem hozzá, hogy vannak szépészeti trükkök, amiket otthon is megcsinálhatsz, pl. szemöldök kiszedése. Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy odamegyek a páromhoz és megkérdezem, hogy hogyan nézek ki, mert direkt neki csinosítottam magam. :) Ez leveszi a lábukról a pasikat. ;)

Egyébként ezt hajfestéssel, kis sminkkel vagy csinos ruhával ugyanúgy "elütheted". :)

2009. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Mondanod kell, mit szeretnél. A férfiak ilyenek. Ha ezt cicásan tudod, még pluszpontot is kapsz tőle.
2009. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!