Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem kezd megőrülni,...

A vőlegényem kezd megőrülni, vagy mi? Tényleg erőszakos, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sosem volt átlagos, de az utóbbi időben nagyon bizarr dolgai vannak. Pl. füvet szív, mikor a barátaival van, azt akarja, hogy én is szívjak, és utána szexeljünk. Ezt már egyre többször játssza el. A szabadban akarja a legtöbbször, de erre nincs sok lehetőségünk, és én nem akarom, hogy meglássanak. Ez lett a mániája mostanában, a természet, meg a látomások. A másik dolog, amin nagyon meglepődtem, kb 2 hete történt, elővett valami poharat, meg kést, és azt mondta, hogy csepegtessünk bele a vérünkből, és meg akarta inni. Ezen eléggé ledöbbentem, nem értettem, hogy miért csinálja és én nem akartam megvágni magamat sehol. Mondtam neki, hogy ezt nem akarom, erre ideges lett. Furákat is mond ilyenkor, kicsit ijesztő hatást kelt számomra. Ezeket még senkinek sem mondtam el, mert úgy gondoltam, hogy ezek személyes dolgok és nem kell kitárgyalni, csak van ilyenkor egy érzésem, ami kicsit félelmet kelt bennem, főleg mikor sötét van, kettesben vagyunk és jön ezekkel a dolgokkal. Ezt miért csinálja mostanában? Titeket nem érintene furcsán?

21/L


2011. máj. 8. 00:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ismerős, csak nekem az excsajom volt hasonló 'szellemi' szinten, ő pl. szellemeket látott, meg az apja "varázsló"..stb nem is bánom, hogy megszabadultam tőle. Tedd te is ugyanezt!
2011. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A párom exe boszorkánynak képzelte magát.Lelkileg tönkre vágta a barátom.Beszéld meg vele,mond el,hogy ez ,megijeszt téged és hagyja abba.Ha nem teszi és nem érdekli amit mondassz,akkor hagyd ott még mielőtt valami hülyeséget csinál.Most még"csak" fű aztán kitudja mit szed bbe,talán még beszámíthatatlan is lesz.
2011. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Még végigolvasni is félelmetes. De, igen. Furcsán érintene. :|
2011. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem otthagynám, vagy elküldeném pszichológushoz...
2011. máj. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem használt valami pszichedelikus cuccot is?
2011. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tolerans ember vagyok, de ezt a kapcsolatot nem vallalnam be. Egyre tobb furcsasaga lesz majd. Meg most nem keso valtanod.
2011. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, ez mind a drog hatása.

Ne maradj vele szerintem, tényleg veszélyessé válhat.

2011. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima füves cigi még nem okoz ilyen hatásokat egy embernél sem.. tuti más is van/volt abban a cigiben..

Amúgy ha már ennyire elborult, akkor nem hiszem, hogy Te egymagad képes volnál kirángatni belőle.

Megpróbálhatod persze, de ha látod, hogy semmi értelme, akkor inkább menekülj...

2011. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

az expasim ilyen. nálam nem derült ki, a mostani csajának mond ilyeneket. kísértetiesen hasonlít a te pasidhoz, csak 1 évvel fiatalabb... sőt, ő olyat is csinált 1x, h viccből pengét szorított a csaj nyakához, hogyha kötekszik, megvágja. mikor legutóbb beszéltem a sráccal, nekem is azt mondta, bevállalnék-e vele befüvezve 1 szexet, hamár a csaja nem akarja és tiltja a fűtől, és hasonlók.

sztem beteg ember az ilyen...nekem azt mesélte a srác msn-en, h időnként hallucinál mindenféle fura dolgot...h hall hangokat, hidegnek érzi a kezét stb, állandó rémálmai vannak. azt is mondta, h ezeket ő kifejezetten várja, és szereti.

én örülök, h anno szakított velem, és már más csajt "boldogít" az elmebajaival.

sztem ez veszélyes is lehet, ha 1x elkattan, a skizofrénia előjelei is lehetnek ezek...az ex is vérmániás volt ...

én elhagynám, minél hamarabb :S

2011. máj. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj szerintem... ne várd meg, hogy késő legyen.

Fiatal vagy, előtted az élet!

36/f

2011. máj. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!