Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem érti a férjem,...

Ennyire nem érti a férjem, mit szeretnék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fő probléma: szex.


Ő két hétig szépen elvan szex nélkül, mindig én kezdeményeztem, mert nekem a két hét nagyon sok. Ő nem is nagyon igényéli a kényeztetést, én viszont igen, de csak elvétve kaptam egy kicsit.


Most elkerült vidékre, 2-2,5 hetente jár haza. Alig jön be az ajtón, nekem esik, hozzám ér itt-ott, és 10-15 perc alatt végez. Párszor már szóvá tettem, hogy nekem több "figyelemre" lenne szükségem, utána figyelt rá, de úgy éreztem csak kényszerből csinálja, mert én szóltam.

Az elmúlt pár alkalommal, épp lekapta rólam a bugyit, és már munkához is fogott. Annyira rosszul esett legutóbb, hogy elsírtam magam. Megbeszéltük utána a dolgot, nagyon megértő volt, de persze megint nincs belőle semmi. Nyomkodja a mellem 1-2 percig, sokszor fájdalmat is okoz vele, aztán le a bugyi és kész. Sokszor azzal se foglalkozik, ha nem vagyok nedves, becsömöszöli és kész. Nekem ez nagyon rosszul esik. Rengetegszer mondtam már el ezt neki, de nincs belőle semmi.


2011. máj. 8. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod neki? Ha neked ez nem jó akkor ne hagyd amíg meg nem érti! Nem is értem hogy tudja úgy csinálni hogy neked ez nem jó...
2011. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

ötlet: amikor jön haza, menj elé (vonat?) és vidd el vacsorázni egy hangulatos helyre..

vagy ha autó- ragyogó szemmel fogadd: van egy meglepetésem! elmegyünk valahova,de TITOK!

- találj valami lakáson kívüli jó helyet, ahol csak beszélgetni, egymást nézni tudjátok...

2011. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
(előző vok: ne a szexről beszélgessetek. A ffiak nem szeretnek beszélgetni róla.. annyi minden van még, amiről beszélgetni lehet -az majd visszhatásként javul magától)
2011. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem érti meg szép szóval, akkor vagy kitalálsz valamit, vagy elhagyod. Minden problémára létezik megoldás, de nem biztos, hogy minden problémára kell találni megoldást. Ha a szex nem működik két ember között, akkor az a kapcsolat halálra van ítélve. Én a következőt tenném: nem kezdeményeznék, valamikor csak hiányozni kezdenék neki, ha nem, akkor ennek vége. A következő, amit még tehetsz, felhozakodsz egy harmadikkal, jobbik esetben ebbe nem megy bele, és ráébred, hogy valami tényleg nem okés. Talán még egy durvább kezdeményezés is elképzelhető részedről, de ez neked kell tudnod. Te ismered a férjed, te tudod nála mi használ. Először mérlegelj, hogy neked mennyit ér meg ez a kapcsolat.
2011. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek.ne hagyd addig neki amig meg nem érti,hogy neked ez igy nem jo.nekem a volt férjem majdnem ugyan ezt csinálta.a házassàgunk végén az utolsó hónapokra már ott tartottunk,hogy nem akartam vele szexelni,nem is voltunk már együtt.sajnos ez volt az egyik oka,hogy vége lett.megcsalni nem akartam,de változtatni nem akart!Szal amig nem késő addig kéne megértetni vele,hogy ez neked rossz igy!sok sikert!
2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos

elolvastattam a párommal egy cikket ami erről szól, a következő alkalommal minden ok volt nagyon figyelmes meg minden de csak egy alkalomig tartott

én már próbáltam amit írt valaki hogy olyan helyen legyünk ahol nem érhet hozzám de ott meg halálra untuk magunkat, az a baj hogy kevés a közös témánk is

2011. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

azért hagyom, mert már elegem van, belefáradtam.


Elegem van, hogy állandóan szóvá kell tennem, hogy nem figyel rám. Abból is, hogy mindig én vagyok, aki azon fáradozik, hogy valami újat vigyen a kapcsolatba. Egyszer beszereztem egy szexi ruhát, ami kb. 1 percig volt rajtam... majd közölte, hogy nem kell ilyenekre pénzt költeni, mert e nélkül is szexi vagyok.

Próbáltam játékos szituációkkal is előállani, hogy legalább pár percig legyen rá vevő, hátha én felizgulok tőle... de semmi. Kérdő szemekkel nézett rám, hogy mit akarok. Ilyenkor olyan sírhatnékom van, és inkább úgy vagyok vele, csak legyünk túl rajta minél hamarabb.

2011. máj. 8. 13:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs,de ilyenkor mindíg megdöbbenek,hogy ti nem néztétek meg,hogy kihez mentek férjhez? Hogy eltérő amit a szexről gondoltok? Előtte nem tünt fel?
2011. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Előtte nem jött ki ennyire, mert messze laktunk a suli miatt, csak hétvégente találkoztunk. 2-3 nap voltunk együtt, volt hogy többször is volt szex egy nap alatt. És ez lett belőle. Ugyanakkor meg tudom, hogy szeret. De ez így rettenetes.
2011. máj. 8. 13:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kellene rajta túllenni? Ha neked szar, megmondod hogy hagyjon békén, NEM AKAROD, mert neked NEM JÓ, és használja a jobb kezét.. Majdcsak rájön...
2011. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!