Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem érti a férjem,...

Ennyire nem érti a férjem, mit szeretnék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fő probléma: szex.


Ő két hétig szépen elvan szex nélkül, mindig én kezdeményeztem, mert nekem a két hét nagyon sok. Ő nem is nagyon igényéli a kényeztetést, én viszont igen, de csak elvétve kaptam egy kicsit.


Most elkerült vidékre, 2-2,5 hetente jár haza. Alig jön be az ajtón, nekem esik, hozzám ér itt-ott, és 10-15 perc alatt végez. Párszor már szóvá tettem, hogy nekem több "figyelemre" lenne szükségem, utána figyelt rá, de úgy éreztem csak kényszerből csinálja, mert én szóltam.

Az elmúlt pár alkalommal, épp lekapta rólam a bugyit, és már munkához is fogott. Annyira rosszul esett legutóbb, hogy elsírtam magam. Megbeszéltük utána a dolgot, nagyon megértő volt, de persze megint nincs belőle semmi. Nyomkodja a mellem 1-2 percig, sokszor fájdalmat is okoz vele, aztán le a bugyi és kész. Sokszor azzal se foglalkozik, ha nem vagyok nedves, becsömöszöli és kész. Nekem ez nagyon rosszul esik. Rengetegszer mondtam már el ezt neki, de nincs belőle semmi.


2011. máj. 8. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Válás szaga van a dolognak
2011. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ne engedd! Mondd, hogy te vagy hosszan, vagy sehogy :)

Mondd, hogy te úgy szeretnéd. Ha nem tud várni, akkor egyezz meg vele: Egy rövid menet után köteles egy órás kényeztetésben részesíteni. Vagy beleegyezik most, vagy no sex, és punktum!

Egyezz meg vele! A te igényed a hosszú és gyakori szex, az övé a gyors és ritkább, Semmi baj, lehet kompromisszumot kötni. De a te érdekedet te képviseled, ő meg az övét.

Ebben semmi elkeserítő nincs. Mondd meg, mit akarsz, és nem egyszer az életben, hanem minden alkalommal. Idővel egyre jobban és magától fog menni. Csak gyakoroljatok türelmesen!

2011. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
valami kis szakirodalmat és természetfilmet azért mutathatsz neki, lehet, más a kultúrája, mint a tied.
2011. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Először is.Biztos vagy benne hogy nincs senkije?ét hetente mászott rád már akkor is amikor még nem vidéken dolgozott?

Másodszor is,akkor ne adj neki ha ilyen tapló!

mond meg neki hogy ba...meg,neked igy NEM JÓ!Nem a ku....vája vagy,ugyhogy ha nem tud egy kis érzelmet belevinni a szexbe,akkor te nem fogsz vele szexelni,kész.

Az én párom is ilyen többnyire,de én vagyok olyan perverz hogy szeretem hogy az az előjáték hogy leveszi a bugyim és benyomja tövig.

Harmadszor:ti nem illetek össze szexuálisan,neked egészen más kell,és hacsak nem történik valami,akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.

2011. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sosem volt jó vele a szex?
2011. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem azért csinálja így, hogy megutáltassa veled a szexet?


Nekem ilyen gyanús ez a dolog!


Ha meg nem, csak spontán önző vagy sz*r az ágyban, akkor mondd meg neki kerek perec, addig nem lesz szex, amíg nem csinálja normálisan!!!


nekem ilyen szexből egy sem kellene!

26.L

2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!