Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám nem magamra venni...

Hogy tudnám nem magamra venni a dolgokat, sértegetéseket?

Figyelt kérdés
az a gond hogy bármit mondanak nekem viccből vagy hülyeségből és azt annyira magamra veszem hogy napokig hetekig képes vagyok azon rágodni hogy tényleg ugy van e ahogy mondják. és legtöbbször kiderül hogy csak vicceltek vagy direkt szekálnak, de én mégis bebeszélem magamnak hogy lehet hogy tényleg ugy van ahogy ők mondják, és mindig mindig de mindig kiderül hogy nincs ugy de én ettöl már teljesen kivagyok készülve, és egyszerüen nemtudom hogy hogy tudnék másra gondolni, pedig van elég bajom, nem unalombol csinálom ezt, de egyszerüen nemtudom.... tud valaki valamit amit segítene? vagy hogy hogy tudnék nem ezen gondolkodni?
2008. febr. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha eldönenéd, hogy a negativ dolgokat amik érnek mostantól másképpen fogod kezelni?

mostantól határozd el magad, hogy bárki bármit mondhat ugrálhat a fejeden is, téged mostantól nem fog zavarni..hm?

mi lenne, ha mostantól a nemtudom szavak helyett arra törekednél, hogy azt ismételgeted, hogyan hogyan gondolhatnék másra és elterelni a figyelmemet arról ami engem bánt..

csinálj bármit ami neked örömet okoz, pl. ilyenkor menj fuss vagy mozogj, tegyél kedvedre..és ne hagyd, hogy elragadjon a negativ érzelem...

2008. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
önbizalom hiány. Próbálj meg úgy állni a dolgokhoz, hogy te sem vagy kevesebb, mint bárki más, és csinálj egy kis önvizsgálatot.Rá fogsz jönni nem vagy rosszabb mint mások.Ha ezt megerősíted magadban, akkor majd te is tudsz nevetni ezeken a vicceken.Kicsit lehet nehéz lesz, de menni fog! sok sikert!
2008. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Osztom az előttem szólók véleményét.Keress egy olyan közeli barátot, akinek adsz a véleményére. akár többet is.vesézd ki velük, hogy valójában milyen is vagy. állits fel magadról egy képet, és próbáld meg magad kivülről értékelni.a hatás? : hol szórakoztató lesz, hol önbizalommal tölt el, és talán rájössz arra is, hogy mi az a gyengeség ami miatt az önbizalmadon csorba esett.aztán "rázd" meg magad, szeresd magad a hibáiddal együtt, egy idő után te is mosolyogni fogsz a poénokon :)

Jah, és menj el venni magadnak egy dögös rucit, sztem helyre jön az önbizalmad :)

2008. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! Még mindig rágódom dolgokon mikor mások már rég elfelejtik!:'(
2010. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!