Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem furán viselkedik,...

A férjem furán viselkedik, bizarr dolgokat művel, jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés
Régebben nem csinált ilyen dolgokat, de néhány hónapja olyan igényei vannak (szexuális téren), amiktől én kicsit megrezdülök. Néha nagyon gyengéd, máskor agresszív lesz és mindegy, hol vagyunk, azt akarja, hogy azonnal történjen meg. Túl erőszakosan viselkedik, és felvet olyan dolgokat, amik megijesztenek, pl. meg akart szúrni a combomon egy késsel, de csak annyira, hogy pár csepp vér kijöjjön, ezen kívül beállít olyan zenét, amit ilyen LSD partykon vetnek be ha jól tudom, teljesen meg lehet tőle őrülni. Eleinte nem akadtam ki ezeken, de aztán egyre többször fordult elő és bevallom, megrémiszt, mert van, mikor összefüggéstelen dolgokat is mond közben, mintha ő se értené. Olyan is előfordult, hogy elaludt, és másnap egész nap feküdt az ágyban, mintha beteg lenne és úgy viselkedett, mint egy 5 éves kisfiú. Tudom, hülyén hangzik, de elég furán viselkedik mostanában és nem tudom mire vélni. Olyan, mintha nem lenne ott szellemileg. Légyszí mondjatok véleményt, csak én reagálom túl?
2011. szept. 29. 00:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Speedet, vagy Mephedront használ. Nézz körül kicsit a privát cuccai között. Nincs erős vegyszerszag valamelyik fiókban?
2011. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertek a drogokhoz, de azt egy laikus is latja, hogy ezer szazalek, hogy kabitoszerezik.
2011. szept. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmü hogy valamilyen drogot vesz be mikor ilyen,nem is gyengét! vigyázz vele az ilyen embernek el is mehetnek otthonrol egy pillanatra és másnap lehet hogy nem is emlékezne,sajnállak,de deritsd ki az igazságot,rá ne kérdezz hogy drogozik-e mert az aki valóban szed valamit,soha-soha el nem ismeri!Csak nyomozz,óvatosan,sok sikert.Hidd el tudom mit beszélek 6 évig volt drogos férjem! :-(
2011. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is
2011. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
88%
Én "értek" egy kicsit ehhez, legalábbis pár éve még használtam ezt-azt, azért mondom, hogy a férjed nem tiszta ilyenkor, ez biztos.
2011. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kutatni a cuccai között, de biztos, hogy nem szed semmit, füvet is 21 évesen szívott utoljára, mikor engem megismert.
2011. szept. 29. 00:27
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
Cuccol az öreg!!
2011. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Ha szedne is valamit, akkor én miért nem észlelek semmit?? Nincs rejtegetés, nincs furcsa elmászkálás, nem veszek észre semmit, csak a viselkedését, sokat vagyunk együtt, miért ne tűnne fel, ha tartana magánál valamit?
2011. szept. 29. 00:29
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Pedig cuccol!!Ha nem hiszed szurkáltasd magad tovább nyugodtan.
2011. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam 8 hónapon keresztül heti kétszer, hogy senki nem vette észre, sem otthon, sem a munkahelyemen, de aki már valaha benne volt az ilyesmiben, az felismeri: a férjed márpedig könnyűdrogot használ. A leírásod alapján valamelyik úgynevezett "designerdrog" lesz az.
2011. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!