Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves nő,26 éves pasi. Mit...

40 éves nő,26 éves pasi. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Túl sok, belefér, érdekkapcsolat?
2011. máj. 8. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, az ő dolguk. Legyenek nagyon boldogok együtt!
2011. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Amíg nekik így jó, addig belefér.


Csak sajnos fenn áll annak a veszélye, hogy a férfi kicsit komolyodik, rájön, hogy családot szeretne, gyerekeket, és nem biztos, hogy egy 50-hez közeledő nővel fogja ezt megvalósítani.

2011. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Szexuálisan állítólag ez az ideális párosítás.
2011. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ő dolguk. Ismerek olyan házaspárt, ahol a férj 30, a feleség 55. Hosszú évek óta boldogan élnek. A fiú elfogadta, hogy nem lesz közös gyerek ( bár van egy tőle alig fiatalabb "nevelt lánya" ). Érdekkapcsolat lehet azonos korúak között is.
2011. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel..? Egészségükre. :)
2011. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Furcsa, szerintem nem helyénvaló kapcsolat.
2011. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen párt. Ha nem ismerném őket, akkor azt mondanám: jujj. De ismerem őket, s igy azt mondom, szeretném ha az én házasságom is olyan boldog lenne, mint az övéké.
2011. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 24 év korkülönbség van. Habár senki nem nézi annyinak amennyi. És ő sem érzi annyinak magát. És nem rég derült ki hogy kisbabát várok, aminek mindketten nagyon örülünk. Első baba lesz. Nagy az izgalom.

23/N és 47/F

2011. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy érdekkapcsolat, mindenesetre izgalmas lehet, de szerintem ez max csak a szexről szólhat.
2011. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ha a nő a fiatalabb, azt jobban elfogadják, mint fordított esetben. Pedig a mai világban szerintem már nincs akkora jelentősége.

Talán egy rossz beidegződés, hogy furcsállják az ilyen párokat.


Pedig egy a fontos: ők mit éreznek. Egymás iránt! Onnantól meg tök mindegy, hogy ki mit mond.

Ha nem mindig a más dolgával lennének elfoglalva az emberek, szebb lenne a világ.


Én boldogságot kívánok! :)

2011. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!