Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves pasi a szüleivel él,...

29 éves pasi a szüleivel él, pedig van külön lakása! Ez normális?

Figyelt kérdés

Csak én látom ezt kissé furcsának? Mellette dolgozik is, nem is keres rosszul. A lakása központi fűtésű, télen még azt is kell neki fizetnie, ha ott lakik, ha nem! Én biztos elköltöznék itthonról, ha lenne külön lakásom. Nem azért, mert nem szeretek itthon lenni...de mégiscsak önállóbb lennék!

Mondjátok légyszi, hogy ezt nem csak én tartom különösnek! :D


2011. jún. 5. 14:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Kiadja a lakást?
2011. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
Ő élete, ő döntése. Biztos, főznek, mosnak rá otthon.
2011. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem,nem adja ki senkinek. Gyönyörűen be van rendezve, simán oda lehetne költözni,minden új. De ő nem megy oda.

Az biztos, hogy így kényelmesebb neki, de ez annyira számít?

2011. jún. 5. 14:09
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
Én is tuti elköltöznék, de én azért, mert herótom van az itthon éléstől. Úgy kezelnek, mint egy gyereket, és már utálom.
2011. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindegy az neked, ki hol él, kivel és hogyan? Amíg közvetlen károd nem származik belőle, semmi közöd hozzá. Miért kéne elköltöznie, ha jól megvannak együtt, és el is férnek, tudnak egymásnak oda-vissza segíteni?... Szerintem mindenkinek van mit sepernie a maga portáján, azzal kéne foglalkozni, nem másokkal.
2011. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
Hacsak nem adja ki a lakást (de írtad, hogy nem), nem olyan betegek a szülei, hogy egész napos felügyeletre és segítségre szorulnak, akkor mondjon bárki bármit, nem normális. Legalábbis nem vall érett, felnőtt gondolkozásra.
2011. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

Az viszont teljesen igaz, hogy kinek mi köze hozzá, ha nekik így megfelel és senkit nem bántanak vele?

Csak egy barátnő ne jöjjön a képbe, mert neki már nem lesz ilyen kellemes.

14:12 voltam.

2011. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 napietus ***** válasza:
31%
kényelmesebb és takarékosabb megoldás. valószínűleg reaálisan gondolkodik, minek fizetne 2 helyre rezsit? és talán azért nem adja ki, hogy ha olyan lesz, pl. lesz egy komoly párja, akivel odaköltözne, akkor ne kelljen a bérlőkkel vesződnie. értelmes, logikus gondolkodás.
2011. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%

balga. feleslegesen fizeti annak a lakásnak a rezsijét, ahol nem is lakik.

ha annyira nem szeretne ott élni, akkor adja ki. lehet, h komoly indoka van arra, h a szüleivel éljen, de nem szeretem az ilyen gazdasági analfabétákat, akik értelmetlenül költik a pénzüket.

2011. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Ez kényelmes neki. Mindig van otthon kaja, nem kell törődni sem azzal, sem a takarítással és egyé házimunkákkal. Nem unja magát egyedül.

Ha jó viszonyban van a szüleivel, akkor szerintem érthető a döntése. Ha nem lenne a párom, akivel együtt élhetek, és a szüleim ugyanabban a városban laknának, mint én, én sem költöztem volna el.

Ja, környezetbarátabb is így.

2011. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!