Ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a szüleim már nagyon kicsi koromban, kb. kilenc éve elváltak. Azóta mindkettőjüknek két párja volt. Anyukám barátja a válás után két évvel jött, és hat évig volt velünk, Apa pedig már a válás alatt is együtt volt a nőjével. Jelenleg már mindketten mással vannak. Anya és az új krapek pár hónapja, Apa és a mostani barátnője pedig öt éve vannak együtt. Anyukám pasijait mindig is szerettem, szimpatikusnak találtam őket, míg Apa első barátnőjével úgy mondhatni egész jól kijöttem, de a mostani nőt egyáltalán nem bírom. Miért van ez? Nem értem, hogy Anya élettársait miért kedvelem, míg Apáét nem. Mi ennek az oka?
2011. máj. 8. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy senki sem egyforma.
2011. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, anyukaddal elsz. Jobban me/kiismered az O baratjait, mint apukadet. Jobban el is fogadod oket, mivel anyukad "oldalan" vagy. Az is kozrejatszik, hogy apukad noje meg volt e a hazassag alatt is, vagy tenyleg csak a valas alatt ismerkedtek meg. Ha az elso, ertheto hogy nem nagyon szivleled a noeit.
2011. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy meg volt-e neki, de szerintem sajnos igen. Egyébként nem ez volt a váló ok.
2011. máj. 8. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

"szerinted sajnos igen".

Tudatlanul is eloiteled a baratnoit.

2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!