Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg, hogy a...

Honnan tudom meg, hogy a férjemnek fontosabbak vagyunk a kislányommal mint a családja vagy esetleg a számitgépes játékai?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nézd meg, hogy mivel/kivel foglalkozik a legtöbbet szabadidejében.
2011. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor van vége a munkájának, és ezzel szemben mikor ér haza. 7végén otthon van? Foglalkozik a gyerekkel, segít neked? Meghallgat, oda figyel rád/rátok? Apró, de fontos jelek...
2011. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ket napra huzd ki a gepet, "tedd tonkre", aztan majd meglatod.
2011. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell drasztikus módszerhez folyamodnod. Elég, ha (miközben gépezik) megkéred valami apróságra, hogy segítsen, elég ha ránézel, már tudod, hogyan reagál rá még akkor is, ha szó nélkül feláll a géptől és megcsinálja.

Ismerősöm csinálta azt, hogy hozzáfogott piskótát sütni, és megkérte a férjét, verje fel a habot. Ezzel tette próbára. Az ő férje rögtön ment és segített. Nála bejött.

2011. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yuda ***** válasza:

A férfiakkal előfordulhat, hogy jobban beletemetkeznek a számítógépbe, mint kellene- de ezt inkább meg kellene beszélni, miben jelentkezik a probléma.ÜLjetek le és mond el neki, véleményed szerint ez miért nem jó, hová vezethet..stb..


Ellene vagyok a próbáratevéseknek, mert nagyon rosszul sülhet el- aki ilyet tanácsol, az érdekes kapcsolatban élhet a férjével,,,nem kívánom senkinek..sem az olyan embert, aki azt tanácsolja, tedd tönkre a gépet.

Érdeeks reakciók!

2011. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18,15 vagyok!

Nem hiszem, hogy egy pár perces segítségkérés tönkretesz egy kapcsolatot! Ha igen, akkor az azt jelenti, hogy már régen tönkrement! De sokmindent le lehet szűrni az arckifejezésből, a mozdulatokból stb. Ha olyan a reakciója a férjnek, akkor igen, beszélgetni is kell róla.

2011. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 yuda ***** válasza:
Durva lenne ha pár perces segítségnyújtás kérésből messzemenő következtetést vonnál le- sajnálom akivel együtt élsz- nem lehet künnyű veled!
2011. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A férjem segít mindenben, de mikor haza jön eszik és megy a szgéphez játszani és kb egy félórát tölt el velünk aztán fekszik lefelé és ha én a kicsivel éppen még nem alszunk ha nem mesélek neki akkor ordibál ránk,hogy fogjuk be és aludjunk,másnap reggel meg bocsi szeretlek ne haragudj aztán megint kezdődik előröl.Azt mondja, hogy szeret minket,de nem úgy viselkedik már 3éve.
2011. máj. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!