Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek boldog? 2 éve...

Hogyan legyek boldog? 2 éve édesanyámnál élünk kislányommal. Találtam egy férfit, aki elfogad úgy ahogy vagyok. Édesanyám nem szívleli hogy ráhagyom a kislányom.

Figyelt kérdés
Anyám nagyon neheztel rám amiért ott hagyom a kislányomat amikor találkozunk.Lelkileg terrorizál, nem szól hozzám, nem mond véleményt, csak hallgat, sokszor meg beszól anyád megint itt hagy, téged. Nagyon nehéz helyzetben vagyok szeretnék mindenkinek eleget tenni. Próbáltam anyámmal ma beszélni, hogy szerinte hogy csináljam, de csak hallgatott, elfordult.
2010. szept. 19. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeret vigyázni a gyerekre, ennyi. De nem értem, hogy jön ide a férfi, meg hogy miért nem vagy boldog? Kissé értelmetlen kérdés.
2010. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

LEhet anyud attól fél, hogyha komoly lesz a dolog a pasiddal, akkor elköltözől tőle és ő egyedül marad. Abból gondolom, hogy direkt a kislány előtt mondja, hogy anyád megint itt hagy téged. Szerintem ha nem szeretne vigyázni rá, akkor azt mondaná, hogy vidd máshova, mert én nem akarok rá vigyázni.

És másnak nem tudod odAADNI PÁR ÓRÁRA? vAGY NÉHA CSINÁLHATTOK 3BAN IS programot.

bocs a nagybetűért, véletlen volt

"A"

2010. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Tudod szeretné élni az életét, gondolom és nem úgy képzelte hogy majd az unokájával egy fedél alatt fog lakni, kvázi még egy gyereket nevelve mikor azt hitte te már elnőtt vagy és nincs több dolga. De persze azt mindig elfelejtik megkérdezni a megesett kis lánykák hogy anyuci mondd van rá kapacitásod, érőd hogy veled lakjunk? Mert az olyan alap hogy a nagyszülőnek kötelessége mikor nem is. Sosem fogm én ezt megérteni.
2010. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Tehat nincs ferjed es egyedul elsz a gyermekeddel, es boldog szeretnel lenni, megtalalni az igazit?


Ezert fel az edesanyad es mar elege is van, mivel tobbszor is otthagyod a gyermeket, es meg mindig nem talaltad meg az igazit!


Ha van valaki, Akire ratudnad bizni a gyermekedet, akkor tedd azt, mert ezek a megjegyzesek nem tesznek jot a gyermek lelkenek, s nem beszelve arrol, hogy talan meg akkor is folytatja ezt, amikor nem vagy ott.


Elhiszem, hogy nehez helyzetbe vagy, de a gyemekedre gondolj most, es vidd el magaddal, ha ez az ember annyira komolyan gondolja es vallal Teged!

2010. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Sztem úgy látja-érzi, hogy kislányod rovására pasizol. Azt gondolhatja, hogy mindig a gyereked mellett a helyed.

Ami így is van. Más kérdés, hogy neked is jár valami, de azért az első mégiscsak a gyerek.

2010. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Kisgyerekkel pasizni sosem egyszerű, de nem lehetetlen megoldani. Én mondjuk ott kezdeném, hogy elköltöznék Anyutól. Nyilvánvaló, hogy irigy rád.

A gyerket másra is lehet bízni azalatt, míg a pasival találkozol. Végső esetben bébiszittert is lehet fizetni...

A rosszindulatú anyukáknál, akik úgy gondolják, hogy a lányuknak nem jár boldogság az életben, nincs rosszabb a világon.

2010. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád egyedül nevelt téged? Ha igen, akkor vagy irigy azért, mert ő is akart apajelöltet találni vagy új férjet, de nem sikerült, vagy egyszerűen azt gondolta, hogy a nő feladata csak és kizárólag a gyereknevelés, ezért hiszi azt, hogy ha néhanapján elmész randizni a pasiddal, akkor már nem törődsz a gyerekkel eléggé. Beszéld meg vele. Ha meg mellette maradt apukád, akkor magyarázd el neki, hogy nem értheti meg, hogy milyen társ nélkül gyereket nevelni, mert mellette ott volt a férje, melletted meg senki. Én is azt tanácsolnám, hogy vki másnak "add le" a gyereket felvigyázásra, amíg randizni mész... vagy néha vidd magaddal. Akkor talán anyukád megérti, hogy nincs kedved nála hagyni, ha öntudatlanul is, de próbálja ellened hangolni a lányodat, meg ha húzza a száját mindenkor, amikor otthagyod nála.
2010. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy ha emiatt nem tudsz összejönni egy normális fickóval, akkor örökre ott maradsz a nyakán.
2010. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fel, hogy elmesz es nem akarja. Vagy az is lehet, hogy o mar idosebb es nagyon nehez neki egyedul egy 2 evessel (nekem is van egy 2 evesem es nagyon nem konnyu, tudom). Nem lehet, hogy tul sokat bizod ra? A szulo dolga elsosorban a neveles.
2010. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetet mert szeretnél leendő párt, pótapukát akivel együtt családban nevelnétek a gyereket. Ehez viszont nem elég otnon ülni s várni a csodát, hogy a szomszéd lessz a nagy Ő vagy bekopog a gyerekszerető herceg. Ehez randizni kell s keresni s párszor másra bízni a picit. Anyukád se szeretné gondolom, hogy 10 év múlva is magányosan a nyakán éljetek. Neked férfi kell, a gyereknek apa (ha a vérszerintit nem érdekli is). Esetleg barátnők vagy napközis foglalkozások bölcsiben? Ha minden kötél szakad akkor magaddal kell vinni persze gyereknek is csak komoly jelölteket lehet bemutatni ne zavarodjon össze. Remélem sikerülni fog s tényleg húzd ki anyukádból neki is hogy lenne jó a gyerekfelügyelet sa továbbiak.
2010. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!