Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kiakasztó szerintetek...

Nem kiakasztó szerintetek hogy a páromnak nem tetszik ha sokszor kimozdulunk kislányommal? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányommal hetente 2-3szor elmegyünk nagyihoz,meg jó időben játszóterezni,bevásárolni,meg néha barátnőkhöz ahol van gyerkőc.Nekünk ez jó,kislányom imádja a nagyszülőket,meg e gyerekek társaságát is,de páromtól többször azt kaptam hogy mi mindig csavargunk.Nem jó mindig itthon sem,a gyereknek se,kell a társaság,hiányzik amióta gyeden vagyok.Mindig úgy megyünk el itthonról hogy rend van,el van mosogatva,meg van főzve,tehát a csavargás nem megy a házi munka rovására,ő pedig jönni nem akar velünk,ha meg itthon vagyunk se sokat törődik velünk.
2010. febr. 27. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed, hogy nem savanyodtok be otthon a gyerekkel, apuka meg mit rinyál, mert lusta még arra is hogy törődjön a családjával.Menjél csak, nehogy utolérjen az anyasági depi. Ha meg hosszútávon így viselkedik veletek, kitárod az ajtót és lehet neki egyedül elhagyni a terepet.
2010. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kemény harc lesz, de ha elég okos vagy, meg tudod értetni a férjeddel, hogy nem korlátozhat benneteket. Mindamellett neki is szüksége van rátok, kell, hogy érezze a társa és a gyereke szeretetét. Énekeld ezt neki: "ne bánj vélem, mint raboddal, hanem úgy, mint galamboddal...":))

Szóval, kis humorral, szeretettel, szép szóval, de ha így nem megy, akkor határozottan. Senkin nem uralkodhatsz, és senkinek sem hagyhatod, hogy uralkodjon rajtad. Mindenki szabad embernek születik, és ha nem követ el bűncselekményt, szabadnak is kell maradnia. Viszont kell bhogy legyen benned annyi belátás, hogy anire neki szüksége van, azt megadd. Meg hát, szereted biztosan...

2010. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az jó, ha kimozdultok, de az nagy baj, hogy azt írod, a párod nem foglalkozik veletek, ha otthon is maradtok. Ez ellen valamit tenni kellene. Semmilyen program nem érdekli? Vagy a TV, számítógép rabja?
2010. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ti mikkel fel nem csináltatjátok magatokat...
2010. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi akik értelmest válaszoltak.Nem sokat törődik velünk,nem azt írtam semennyit.Kinti dolgait csinálja,meg net és tv,de nem erről szólt a kérdés,sokat sem szeretném ha egymáson lógnánk 10 év után.
2010. febr. 27. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!