Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz akad és jellem is. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz akad és jellem is. Az élet is bejött, de egy valami hiányzik az életemből hogy igazán teljes legyen. A szerelem. mit kell tennem hogy elérjem ezt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek lenned és ismerkedned.
2011. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet demokráciát is meg vízlépcsőt is.
2011. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha kort írnál azzal sokat segítenél...

de szerintem ha már inkább közelebb vagy a 40hez mint a 30hoz, akkor már elkéstél... de ez csak az én véleményem

2011. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne akarj az anyagi helyzeteddel felvágni az emberek előtt mert akkor csak olyan embereket találsz akiknek a pénzed kell (én a helyedben az első néhány hétben nem is árulnám el az illetőnek hogy esetleg gazdag vagyok, nem is járnék olyan hűde sznob ruhákban és drága kocsival)

2. Legyél kitartó, ne is gondolj arra hogy feladod még ha sok csalódás is ér

3. Ismerj meg minél több embert, legyél szociális, így nagyobb lesz az esélyed olyat találni aki neked bejön és te is neki.

2011. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Moszuke ***** válasza:

fejleszd az érzelmi intelligenciád ne csak racionálisan "tűnj" ki a tömegből..

ha ez soknak hangzik akkor csak viríts és majd horogra akad vmi haszontalan nőnemű

2011. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerencse kell hozzá!
2011. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!