Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolja a felnőttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolja a felnőttek nagy része azt, hogy az élet értelme a szerelem?

Figyelt kérdés

Számtalan olyan más dolog van, ami nem érzelmi alapon is megadhatja a boldogságot.

A szerelem relatívan megköti az emberek kezét.


2011. máj. 16. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert semmi nem okoz ehhez fogható érzést.
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pl mi másra gondolsz?
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na ná,hogy a sexre gondol.
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert az az egyik értelme, mivel az ember eredendően társas lény. A másik értelme pedig számomra a kisfiam. És a kettő nem kizáró oka egymásnak, de nem is teljesen összefüggő. 29N
2011. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Rosszul tudják, az élet értelme a WoW :D
2011. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 24 éves fejjel még senkitől se hallottam azt hogy élet értelme a szerelem :S nem értem miről beszélsz
2011. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bármi olyan dologra gondoltam, amit boldogsággal csinálsz, szeretsz.

Ok, hogy az ember társas lény. Természetesen emberek közt kell (és fogjuk) tölteni az életünket, szeressük is őket. De a szerelem (elméletileg) 1 ember imádása életünk végéig.

Nem arra akarok kilyukadni, hogy rossz dolog, de sok más dolog van, ami megadhatja a boldogságot. Mért csak ennek az egynek szenteljük az életünket? (persze van kivétel)

2011. máj. 17. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!