Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen családtagg...

Mit lehet egy ilyen családtaggal kezdeni?

Figyelt kérdés

Pontosabban a testvéremről lenne szó.

Konkrétan én is teljesen más vagyok, mint ő.

Ő ezt nem tudja felfogni, a világnézetünk is sok szempontból más-

A lényeg az, hogy emiatt túl sok konfliktus alakul ki közöttünk sokszor vitába fajul és összeveszésbe. Nagyon nehéz természetű de észrevettem ,hogy mással is szókimondó de másra nem neheztel ennyire úgy, mint rám. Persze mindig én leszek az, aki visszafogja magát általában ő szokta kezdeni a vitát nem is értem miért. Neki nem tetszik az amilyen vagyok.

Van amikor semmit nem csinálok ,é s már rögtön olyanokat mond amikre már én sem tudok mit mondani, vagy ha mondok is valamit akkor rögtön veszekedésnek veszi és így alakul ki a vita.

Így nem lehet vele jó kapcsolatot kialakítani, pedig ez lenne a cél.


De így HOGY LEHET??


Ilyen helyzetben mit lehetne tenni??


Más is volt így ??


2011. máj. 9. 18:36
 1/5 anonim válasza:
okos enged..., (komolyabban) beszéljétek meg mi bántja, hogy így viselkedik
2011. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én még mindig így vagyok a testvéremmel. sosem változik meg, ez van, vagy elfogadod, vagy nem. hozzáállást, nézeteket nem lehet változtatni.

én úgy oldottam meg, h amikor keres (jó passzban van) akkor beszélünk, amikor meg nem, akkor meg hanyagoljuk egymást

2011. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan még fiatalok vagytok, majd idõvel vàltozik a karaktere.
2011. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem a karok semmit sem változtatni rajta ő az aki engem akar megváltoztatni

ÉS sajnos ő már elég "idősebb" sosem fog változni már ami a veszekedéseket illeti

2011. máj. 9. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és már próbáltunk vele beszélni erről semmi eredménye nem lett
2011. máj. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!