Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás szerintetek?

Mi lehet a megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 3 évvel ezelőtt, adtam kölcsön pénzt (100e HUF) egy nagyon jó barátomnak, azóta a kapcsolatunk megromlott.

A pénzt sajnos azóta nem látom... Papírt nem írtunk a kölcsönről.Tanuk vannak rá. Sajnos szép szóval már semmit sem érek, mindent megpróbáltam.Vártam 3 évet.Van erre valami jogi eljárás, amivel esetleg próbálkozhatok?


2011. máj. 10. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Papír nélkül szerintem ez nehéz ügy:-(
2011. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Papírral is nehéz ügy ha nincs semmi a nevén. Egyik ismerősőmnek volt papírja, de az adósnak nem volt semmi a nevén..és így járt, nem tud semmit csinálni.
2011. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Bukó, csak saját magad tudód elintézni, vagy elfelejted és felfogod tanulópénznek.

Nekem is volt ilyen gondom, és erre jutottam. Csak olyannak adunk pénzt akitől még azt se sajnáljuk ha nem adja vissza.

2011. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve várok az én pénzemre. Eddig mindenki azt mondta, ha nincs papír, akkor jobb ha lemondok a pénzről :(

Azért én nem mondok le róla.

2011. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem mondok le róla...Nem igaz hogy erre nincs megoldás???:(
2011. máj. 10. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Van megoldás, csak nem legális.
2011. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rá kell ijeszteni. Nem verés, vagy bármi, csak valahogy ráijeszteni úgy, hogy lehetőleg vissza is adja.
2011. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!