Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, mit tegyünk? A...

Segítség, mit tegyünk? A babavállalással kapcsolatban nem tudunk közös nevezőre jutni! Szakítás az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék babát, sem most, sem később (25N), párom viszont(28F) nagyon szeretne. És ez csak most derült ki! Én nem is gondoltam volna hogy ő szeretne, sose mondta, azt viszont tudja egy ideje hogy én nem szeretnék. Mit csináljunk? Megszakadna a szívem ha ott kéne hagynom ,nagyon szeretem. De gyereket nem szeretnék, iylen tanácsot nem is kérek.
2011. máj. 10. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát mi, kis önbizalom hiányos nők nem a nagypapákról beszéltünk, hanem a fiatal férfiakról! Akik még esetleg tudnának is gyereket csinálni!:)
2011. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%
12.23-as. Ott a pont.
2011. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nezd, ez egy olyan fontos dolog, amiben muszaj egyet erteni. Es meg nem is arrol van szo, hogy legyen-e 3-dik gyerek vagy sem. Ennek a kapcsolatnak nincs jovoje, keressetek meg idejeben olyat, akivel hosszutavon tudtok elni kozos celokkal. Ugysem maradnatok egyutt es minel tovabb huzzatok, annal rosszabb lesz. Te nem akarsz gyereket, nem akarod megvaltoztatni a velemenyedet, o miert tenne? Ha nem lenne gyereke emiatt, teged okolna vagy magaban orlodne. Ugyis szetmentek emiatt, meg most lepjetek, ne huzzatok egymas idejet. Volt tobb olyan ismerosom is, akik osszehazasodtak, aztan par ev utan elvaltak ugyanilyen okbol. Nem mukodik.
2011. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

""egy gyerek erejéig meggondoljam magam" lehet meggondolod, de gy későbbi vita folytán előfog jönni, hogy "Te akartál gyereket Én nem" stb.... ezek után jó, hogy azt fogja gondolni a férfi, hogy Te nem szereted a gyereked, csak azért szültél Neki, hogy el ne veszítsd."


Sejtettem, hogy ebbe bele fogtok kötni, de én ezt úgy értettem, hogy én jelenleg inkább ahhoz a véleményhez húzok, hogy "egyszer szeretnék, de nem most" azaz nem jelentem ki olyan kategorikusan, hogy SOHA nem akarok gyereket. Nyilván nem vagyok hülye, hogy csak más kedvéért szüljek! Annál az egy kicsit több szenvedés, nyilván kell, hogy én is vágyjak gyerekre. De egyszerűen ez egy nem mindennapos téma köztünk, szeretjük egymást, remek a kapcsolat, ezért úgy vagyunk vele, hogy a későbbiekben is közös nevezőre jutunk.

2011. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mi tortent tovabb szetmentetek vagy baba szuletett ?
2012. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!