Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogadnátok a helyembe?

Visszafogadnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

13éve vagyunk együtt és 4 közös gyerekünk van.Sajnos pénzügyi gondjaink vannak amit férjem már nehezen kezelt az utobbi honapokban.Tegnap reggel elvitte oviba a két lányunkat és azt mondta utána jön haza.Azóta nem jött haza,nem hivott.Csinált már ilyet tavaly akkor 5nap után hazajött.

Mit tegyek?Elvagyok keseredve,nem tudom mit mondjak a gyerekeknek ha megkérdezik hol van apa?

Köszi annak aki ir


2011. máj. 10. 10:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Hát figyu,ha nem zavar hogy megcsalnak,átvernek,megaláznak,és nem csak téged hanem a gyerekeid is,akkor fogadd vissza.És utoljára milyen magyarázatot adott,hol volt??
2011. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem kurv@zik, feketén seftel, vagy ilyesmi, csak a keserűségével elvonul valahová, akkor visszafogadnám, és még mélyen meg is érteném. Néha nekem is kedvem lenne 5 napra világgá menni.
2011. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
8%
De miért vagy biztos benne, hogy megint iszik valahol? És ha történt vele valami? Ha én nem érném el telefonon sem, nem bírnám egy napig, már rég bejelentettem volna a rendőrségen azeltűnését.
2011. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

Miért feltételezzük rögtön, hogy megcsalja, megalázza. A Kérdező erről nem írt. Lehet egyedüllétre van szüksége, hogy átgondolja hogyan tovább. Le kell neki vezetni valahogy a feszültséget. Ha hazamegy és veszekszik a feleségével az jobb, mintha csendben eltűnik valaki egy kis időre?

nyilván egy házasságban gyerekekkel ezt már nehezen megérthető dolog, de akkor se kellene rögtön megcsalást feltételezni.


Kedves Kérdező!

Te ismered a párod. Te tudod, hogy szereted-e. Te tudod, hogy az anyagi problémákon kívül (illetve gondolom ez azért másra is kihat) vannak-e más problémáitok. Ha nincsenek és bízol benne, akkor nem hiszem, hogy ezért ne kellene visszafogadnod.

2011. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%

Ja, csak nem tehetné meg hogy a feleségét a 4 gyerekével együtt otthagyja, lesz@rja és önző módon magára gondol. Miért azt hiszi a feleségnek sokkal könnyebb vagy mi?

Együtt kéne megoldani, nem struccpolitikát folytatni, hogy elmegy szó nélkül!!!! valahova, és addig se gondol az otthoni dolgokra de ez csak pár napig tart, nem ez a megoldás.

Nekem ilyen férj nem kéne, hálisten az enyém nem ilyen, Ő mindíg megoldani akarja, nem letojni a dolgokat.


A gyerekeidnek meg mond meg, hogy amikor hazajön az apjuk kérdezzék meg az apjukat hol volt, nehogy már falazzál még neki. "Mikor jön haza?"-nemsokára megtudjátok.

Az ilyen ember megbízhatattlan, majd nyúl a piához, alkesz lesz, elkezd verekedni stb.

2011. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
38%

Ha szereted, hogy megaláznak és semmibe vesznek, még főzd meg neki vacsira a kedvencét is.

Ha nem, akkor pakold össze a dolgait, és rakd ki!

2011. máj. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem mert nem először csinálja! Ha csak azt nézzük, hogy baj esetén mindig lelép és nem lehet rá számítani már akkor is elég indokom lenne válni...
2011. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 napietus ***** válasza:
52%

én először is a renőrségnek szólnék, ha nem érem el, lehet, hogy valami baja törtét. mivel felnőtt emer, ha meg is találják, csak meggyőződnek róla, hogy él és önszántából ment el, ennyi.


egyébként néha nekem is van kedvem "eltűnni", de azért én előtte szólok a férjemnek, hogy elmentem pihenni, ide és ide, ekkor jövök. ő viszont. ez alap, hogy nem hagyom, hogy a másik idegeskedjen miattam. azért én visszafogadnám, ha egyébként nincs vele baj. jobb, mintha otthon vezetné le a feszültséget.

2011. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
és leutóbb mi voolt az indok, hogy magyarázta ki? telefonja nem elérhető? azért jólenne, ha megmondanád neki, hogy ez nem játék, mert baj is érheti, te pedig azt hiszed megint csakúgy elment.ha szólna, hogy elakar menni pár napra te engednéd/engedted?
2011. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Második vagyok. Úgy látom, rajtam kívül mindenki elég szigorú. Csak azt nem értem, hogy miért magyarázzátok bele rögtön a megcsalást, ivást (?), meg azt, hogy "lelép és baj esetébn nem lehet rá számítani". Ez mégis honnan derült ki számotokra? Lehet, hogy egyáltalán nincs így. Szerintem ha veletek történne egy 13 éves házasságban mindez 4 gyerekkel, nem lennétek ilyen vaskalaposak. Egyelőre elég nagy belemagyarázás folyik. Ha 13 éve együtt vagy valakivel és van 4 gyerekd, nem teszed ki egy 5 napos gikszer miatt.
2011. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!