Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Ex-em állandóan hívogat....

Az Ex-em állandóan hívogat. Már nem tudom, hogy mit csináljak! Megoldás?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre teszem fel a kérdést, de láttam már ebben a kategóriában ilyet.


Szóval 6 éve szakítottam ezzel a fiúval és még mindig telefonálgat.Először úgy voltam, hogy ok, sokáig jártunk együtt, nehezen heveri ki a szakítást. De,hogy 6 évig minden héten felhívjon?!

A múltkor azzal hívott fel, hogy eldicsekedjen vele, hogy talált magának egy férjezett nőt. Valamint elkezdte részletezni, hogy hogyan ismerkedtek meg és mit csináltak.

Na, de ez engem nem érdekel! És a fiú sem!

Egyéb esetekben a barátaimat ócsárolta, kérdőre vonta, hogy miért velük voltam, miért nem vettem fel a telefont...stb.

Hogy tudnám lekoptatni, hogy végre békén hagyjon?!

Nem cserélhetek folyton telefonszámot. Ha meg mondom neki, hogy nem akarom, hogy többet keressen, akkor azt nem fogja fel. Kinevet.


Szerintem ez beteges.


2011. máj. 10. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

"Nem vagyok az anyád!"


(Tényleg nem mindennapi szint, ha 6 év után is hív, de ki mondta, hogy fel kell venni a telefont?)

2011. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
miért? ha lecseréled a telefonszámodat azt lenyomozza?
2011. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem tiltod le a számát? :-S
2011. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
számcsere??????erre nem gondoltál még?
2011. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Beteges,cserélj tel.számot és intézd úgy,hogy ne tudja meg.Vagy ne vedd fel,de szerintem ez már zaklatás és rendőrségre is mehetsz már,de a srác attól csak bolondabb lesz szerintem.
2011. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
jaj még mindig vannak ilyenek??? én egyszer a tesómmal vetettem fel a telefont............na többet nem hívott.
2011. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális, amit csinál. Nekem is volt egy ilyen exbarátom, igaz, ő nem évekig csinálta. Végül az új barátom koptatta le.

A megoldás az lenne, ha számot tudnál cserélni, és nem adnád meg neki. Ezen kívül letiltod a facebookon, msn-en, stb. Drasztikusan kell csinálni, ha nem ért a szép szóból.

Ha nem akarsz új számot, akkor pedig nyomd ki, amikor hív. Egy idő után csak megunja.

2011. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdd meg, hogy ritkítsa az érdeklődő telefonhívásait! Hetenete helyett mondjuk keressen évente. Ha kinevet, közöld vele, hogy komolyan gondoltad!
2011. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell felvenni a telefont. Ha meg annyira idegesít, cserélj számot. Ilyen egyszerű.
2011. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte hülyeség lecserélni a számot,csak azért,mert az ex hívogat.Nehogy már azért keljen lecserélni!?Ne vedd fel,vagy állítsd be a telefonon,hogy folyamatosan foglalt,vagy elérhetetlen legyél a számára.Előbb utóbb meg kell,hogy unja,ha nem reagálsz rá.
2011. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!