Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Ex-em állandóan hívogat....

Az Ex-em állandóan hívogat. Már nem tudom, hogy mit csináljak! Megoldás?

Figyelt kérdés

Lehet rossz helyre teszem fel a kérdést, de láttam már ebben a kategóriában ilyet.


Szóval 6 éve szakítottam ezzel a fiúval és még mindig telefonálgat.Először úgy voltam, hogy ok, sokáig jártunk együtt, nehezen heveri ki a szakítást. De,hogy 6 évig minden héten felhívjon?!

A múltkor azzal hívott fel, hogy eldicsekedjen vele, hogy talált magának egy férjezett nőt. Valamint elkezdte részletezni, hogy hogyan ismerkedtek meg és mit csináltak.

Na, de ez engem nem érdekel! És a fiú sem!

Egyéb esetekben a barátaimat ócsárolta, kérdőre vonta, hogy miért velük voltam, miért nem vettem fel a telefont...stb.

Hogy tudnám lekoptatni, hogy végre békén hagyjon?!

Nem cserélhetek folyton telefonszámot. Ha meg mondom neki, hogy nem akarom, hogy többet keressen, akkor azt nem fogja fel. Kinevet.


Szerintem ez beteges.


2011. máj. 10. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem felvenni.

Egyszer egy mély hangú férfiismerőst megkérni, hogy vegye fel és küldje el melegebb éghajlatra (akár egy haver is lehet). Rólam így szállt le egy ex, hogy az egyik morgós hangú kollégám kezébe nyomtam a telefont, ő meg úgy vette fel, mintha a barátom lenne és megmondta neki, hogy tudja hol lakik, az egész boxoló csapatával felkeresi, ha mgé egyszer felhív.

Persze azt se tudta, kivel beszél és nem is boxol, de a blöff bevált, lekattant rólam a srác.


De tényleg, mért veszed fel a telefont neki???

2011. máj. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy pasival vetetném fel a legközelebbi hívását, aki megmondaná neki, hogy "Marika" már nem elérhető számára. És a többi hívását meg nem venném fel, és kész.
2011. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel a telefont aztán tedd le és addig csináld a mindennapi dolgaidat, ne érdekeljen hogy közben beszél és kikel magából.egy idő után megunja,hogy nem foglalkozol vele,hisz olyan mint egy kisgyerek:)
2011. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

6 éve mindig felhív? és te felveszed? :O

Nehari,de te vagy a hülye ha felveszed. Én már rég számot cseréltem volna. vagy legközelebb vmi ismerősöd,lehet csaj is, vegye fel és mondja azt h nem tudja kit keres,ő ezt a sim kártyát ebbe és ebbe a használt boltba vette

2011. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Már bocs de az ilyen elme beteg 6 év az durva. Amúgy vedd fel és hosszan magyarázd neki hogy keresen orvost legalább fogy a pénze.
2011. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Azért veszem fel, mert rejtett számmal hív. Így persze én nem tudom, hogy ki az.

Ha látom a számot, hogy ő hív, akkor nem veszem fel.

2011. máj. 10. 12:58
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezután a rejtett számot se veszed fel, hátha ő az... Csak nem hívnak olyan sokan rejtetten. Amúgy is, aki rejtett számmal hív, az a legritkább esetben érdemli meg, hogy felvedd a hívását.
2011. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Gratulálj, ha más nőkről áradozik, vagy vedd fel és tedd félre a telefont, hadd fogyjon a pénze.
2011. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Cseréld le a számod ennyi. Csak nem fogja lenyomozni azt is.
2011. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőkről áradozik, akkor meg neked is pasikról kéne áradozni... Hogy az milyen édes, amaz milyen jóképű és milyen jó vele... Soha senki nem volt még ilyen jó! :) Hidd el, ezt nem hallgatná szívesen, szerintem hamar lekopna.
2011. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!