Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy hulla fáradta...

Elegem van, hogy hulla fáradtan hazajövök az iskolából és anyám csak ugráltat meg mindig az ő gondjázól beszél megállás nélkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mondhatom meg neki, hogy elegem van, mert akkor min. 3 napig nem szól hozzám...
2011. máj. 10. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondtam, hogy nem fárasztó, de nem is lehet belehalni. Sokkal szarabb lesz 3 műszakban tolni, ha valaki nem tanul, meg töri magát előre. És igen, joga van az anyjának elmondani, mert egy család, a gyerek is tudhatja, hogy mikkel kell megküzdeni az életben.
2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Anyukád is fáradt. A suliba meg nem kell belehalni. Majd ha melózni fogsz, és este 7-re érsz haza úgy, hogy még rosszul is keresel, akkor sirdogálj.
2011. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező: milyen suliba jársz te, ahol halálra fárasztanak? Régebben én is jártam suliba, de mink utána még focizni mentünk, vagy nyáron strandra, leckét írtunk, és még mindig nem voltunk hullák.
2011. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Igen, igen, "anyám csak ugráltat", úgy látom, manapság, ha egy gyereket az anyja megkér, hogy ugyan mosogasson már el, vagy porszívózon fel akkor a gyerek már nyünnyög, hogy őt ugráltatják, a szülő pedig azonnal terroristavezérnek van kikiálltva.

Azért én kíváncsi lennék arra, hogy az "az ő gondjázól beszél megállás nélkül" nem -e csak annyiban nyilvánul meg, hogy anyuka elmeséli, hogy mi volt vele aznap, esetleg megpróbálja megértetni a gyerekével, hogy miért is nincs kolbászból a kerítés. Ja tudom, forduljon fel a szülő, mert esetleg az életre próbálja felkészíteni a gyerekét. Kissé felborultak az értékítéletek...

2011. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, hogy miben fárad el, mikor NEM IS JÁR dolgozni...
2011. máj. 11. 16:21
 16/16 anonim ***** válasza:

Hupsz, magyarázom a bizonyítványom játék beindult.

Érdekes erről eddig nem volt szó.

Amúgy meg lényegtelen, hogy eljár e dolgozni vagy sem.

Van mit enned? Van mit felvenned? Térdig gázolsz a mocsokban? A háztartás vezetése is munka, csak ezt sokan elfelejtik mondván ez a kötelessége.

Ne aggódj, majd felnősz és látni fogod, hogy az élet miként is működik. Gyerek vagy még, lázadsz. Majd elmúlik.

2011. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!