Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságomon kívülo gyerekről...

Házasságomon kívülo gyerekről van szó akkor mint apa megkaphatom a gyereket? A feleségem családjának jövedelme közös akkor ez számit? Megkaphatom a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, leírnád érthetően?
2011. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te is bemehetsz a bíróságra kizárólagos felügyeleti jogot kérni,akkor is ha házasságon kívül született,persze...


Itt megtévesztő,hogy feleségednek írtad,de gondolom a volt élettársad,és nincs önálló jövedelme,viszont szülőkkel él,és az számít-e azt szeretnéd tudni.

Hát ez szerintem nem igazán számít.Magyarországon elsősorban az anyának ítélik a gyermeket.Nagy gondnak kell vele lenni,hogy ne kapja meg.


Éppen ezért kérdezném,hogy a te esetedben nem-e lehetne járhatóbb út kulturáltan leülni az anyával,és megbeszélni azt,hogy ezután is részese lennél a gyerek életének,számíthatsz rám,Bözsi,csak szólj,hogy mi a gond megoldjuk ketten,mert ez a gyerek érdeke?


Tudom nehéz,de valakinek kezdeményeznie kell,és ha csak a vélt,vagy valós sérelmeiteket soroljátok egymásnak folyamatosan az sehova sem vezet,és pláne rossz,ha a gyermeket használjátok egymás ellen fegyverkén.


Tudod,mint a Mónika ShoW-ban szokták mondani.

Anya-Téged nem érdekel a gyerek,nem is látogatod!!

Apa-Ti nem engedtek hozzá!


No idáig ne fajuljon el a helyzet,mert sehova sem vezet.....


Inkább azokat a külön élő szülőket kérdezgesd,hogy hogyan csinálják,akik vita nélkül hozzák-viszik a közös gyermeküket.

2011. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy jövedelem hogy jön ide és az kinek a jövedelme.

De megkaphatod, ha az anya alkalmatlan a nevelésre.

Ha a gyereket elismerted, a neveden van, akkor gyermekelhelyezési pert kell indítanod, ha nem akkor először egy apasági pert,majd utána a gyermekelhelyezésit

2011. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már házas voltam mikor félre léptem igy született meg a kisfiam akit mostaz anja rossz körülményekben neveli nem ő a gyámja mert ő még csak kiskorú volt mikor született a gyermek hanem a leány édesanja vállalta ezt.De többször kórházba került a felelötlenségük miatt és sokszor nincs neki semmie ezért szeretném a feleségemmel aki mindenben mellettem áll elvenni tölük a gyereket hogy is legyen ez igy tovább?
2011. máj. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!