Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Külföldre költözze...

Mit tegyek? Külföldre költözzek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult,de megpróbálom leírni.


Apukámnak volt egy nagyon jó barátja,már gimnazista koruk óta ismerték egymást,sokat járt hozzánk.

Időközben meghalt az anyukája,akinek Párizsban volt ügyvédi irodája( a szülei elváltak,Ő az apukájával élt,az anyukája külföldre ment) ezért Ő elköltözött oda és ott él már 8 éve(Ő is ügyvéd),csak látogatóba jár haza.

Itt töltötte a fél nyarat és történt köztünk pár dolog.

Anyáék elmentek 2 hétre nyaralni,én itt maradtam,Ő pedig itt volt a városban és rengeteget találkoztunk.Az egyik este pedig ott voltam a hotelszobájában és lefeküdtem vele.

Tudom,hogy nem vele kellett volna elvesztenem a szüzességemet,de beszélgettünk és elmondtam neki,hogy összevesztem a barátommal,mert azt mondta,hogy plasztikáztatnom kéne a melleimet és akkor Ő elmondta,hogy szerinte tök jól nézek ki mindenhol...utána megcsókolt és hát...

Megbeszéltük,hogy ezt soha nem mondjuk el senkinek és hogy nem találkozunk többet kettesben,mert ennek nem lesz jó vége.De ennek ellenére mégis találkozgattunk,én szakítottam a barátommal és valamilyen szinten összejöttem az apám legjobb barátjával.

Szinte tökéletes másfél hónapot töltöttünk együtt,de neki haza kellett utaznia.Mondta,hogy menjek vele,nem kell majd dolgoznom és hogy tetszene az ottani élet,bármit megvehetnék magamnak,amit csak szeretnék,mert jól él...De akkor nem bírtam volna itt hagyni mindent meg kicsit féltem is a szüleim reakciójától.

Akkor szakítottunk,mert tudtam,hogy Ő nem bírná ki azt,hogy távkapcsolatban éljen meg tudtam róla,hogy elég nagy nőcsábász.

Próbáltam elterelni róla a figyelmemet,de egyszerűen nem ment.


Szeptemberben megint hazajött 1,5 hétre (valami elintézni valója volt) és elmondta,hogy amióta elutazott,azóta csak rám gondol,még senki iránt nem érzett így és hogy talán megpróbálhatnánk megint a dolgot.Akkor én azt mondtam neki,mint legelőször...


De már megbántam,hogy ezt mondtam.Rájöttem,hogy én is szeretem és hogy összejöhetek rengeteg sráccal,de nem tudom elfelejteni.

Leghamarabb október közepén jön vissza megint,mert akkor lesz apa születésnapja és az ilyen ünnepekre általában haza szokott jönni és úgy gondoltam,hogy akkor elmondhatnám neki,hogy én is vele szeretnék lenni.


Tudom,hogy az eleje nehéz lesz,de nem tudom nélküle élni.

Ne gyertek azzal,hogy ez amiatt van,mert vele vesztettem el meg hogy másoknak is esélyt kéne adnom.Adtam esélyt,összejöttem megint a volt barátommal és volt még egy barátom,de mikor velük voltam akkor is csak Rá tudtam gondolni...


Működhet a dolog?

Mit mondjak a szüleimnek?


Légyszíves csak értelmes válaszokat írjatok

Köszönöm


19 L


2011. okt. 2. 16:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
20%
mennyi a korkülönbség?
2011. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem olyan sok a korkülönbség, akkor meg lehetne próbálni a dolgot, és majd kiderül,hogy össze e illetek, vagy nem.
2011. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 bánomisén ***** válasza:
58%

"Működhet a dolog?" - Ez csakis tőletek függ.

"Mit mondjak a szüleimnek?" - Az igazat, mi mást?


Október közepéig van még egy kis időd, gondold át, hogy mit akarsz az élettől, mit akarsz elérni, és hogy ez a férfi beleillik-e a történetbe, vagy esetleg csak hátráltatna. Használd az eszedet is, mielőtt döntést hozol :-)

2011. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
22%

Nehéz ügy, mert ha tényleg mindent megkapnál amíg itthon mástól ezt nem valószínű. Meg ugye szereted is tehát biztos nagyon jó lenne, de ha nem tudsz franciául akkor hogy boldogulnál ott?

Biztos nem csak vele szeretnél lenni egész nap, meg mivel ő dolgozik ez nem is lenne megoldható.

Ez csak úgy működne hogyha tanulnál franciául és ott folytatnád a sulit meg utánna azért vmennyit dogozgatnál is hogy elfoglald magad.

leglábbis szerintem

2011. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
És külföldön mégis mit csinálnál? Beszéled a nyelvet? Ha a szüleid ezek után -érthetően- azt mondanák, hogy akkor leveszik rólad a kezüket, boldogulj ahogy tudsz, akkor mihez kezdenél? Értesz bármihez, vagy apád haverjának a kitartott luvnyája lennél? Szerintem gusztustalan amit csináltál, de te életed, úgy kúrod el, ahogy akarod. Apukádat sajnálom a "jóbarátja" miatt, de te is megéred a pénzedet.
2011. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

Már miért gusztustalan? Inkább egy mázlista, szerelem és eltartás együtt.

Jobban jár mintha összejön vmi lepukkant emberrel itthon és úgy éli le az életét.

2011. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Elég nagy a korkülönbség,19 év...

Franciául nem tudok túl sokat,de angolul jól beszélek.

Nem tudom még én magam sem,hogy mit akarok,csak azt tudom,hogy nagyon szeretem és hogy nélküle nem tudnék élni.


De mégis miért gusztustalan,amit csináltam?


Köszönöm az eddigi válaszokat

2011. okt. 2. 17:04
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, használható választ akartál, tőlem mindenki azt kap, mert engem nem érdekel, hogy ki milyen kezet nyomkod miután elolvassa a válaszomat. Tudnod kellene, hogy mi lenne a státuszod az ügyvéd úr életében.Azért ne menj ki, hogy te legyél az egyik dekoratív barátnő a sok közül, és amikor rádun, akkor visszazupál a szüleidhez. Vannak érzelmek nem vitatom akár neki is lehetnek, de te ne elégedj meg annyival, hogy a szeretője leszel. Mielőtt kimennél beszéld meg a szüleiddel, és ha kinn vagy tanuld a nyelvet, próbálj majd munkát találni, tehát a pénzt, amit amúgy is rád költene okosan használd fel és nem felesleges cicomázkodásra, akkor majd ő sem egy könnyen kapható kis libát fog látni benned, hanem egyenrangú partnert. No, csak határozottan.
2011. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Az itthoni életeddel mi lenne? Biztos tanulsz vagy dolgozol te is....

Szerintem egy 40-hez közeledő férfi nem tervez komolyan egy 19 éves lánnyal, pláne nem a legjobb barátja lányával. Szexuálisan biztos vonzod, már csak a korod miatt is, és biztos irányíthatóbbnak lát, mint a korabeli nőket.

Szerintem ez részéről csak fellángolás, próbálgatja a vonzerejét. Arról tudsz valamit, milyen kapcsolatai voltak eddig?

Nyilván nem véletlen nem állapodott még meg....

2011. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%

Hmm... azt tudod ugye, hogy ezzel a kis húzásoddal szétverted apád bizalmát az emberekben, meg magad felé is? Nem lett volna szabad lefeküdni a barátjával, te ugyanúgy hibás vagy ebben, mint az a negyvenes disznó, aki a barátja tinilányát megrakja. Hogy te mit csinálj, azt nem tudom, de igyekezz nem fokozni a szüleid csalódottságát, biztos nem azt szánták neked, hogy fizetett szeretője legyél egy középkorú férfinak. Talán ha előbb lediplomáznál itthon, hogy kint is tudj boldogulni, vagy nem 2 hónap "kapcsolat" után jelentenéd be, hogy te elköltözöl a "szerelmedhez" akkor lehet komolyabban vennének titeket.


Nem tudom, én kitaposnám még a legjobb barátom belét is, ha megdugná a lányomat... Egyáltalán minek mentél fel a hotelszobájába, elég idős vagy már ahhoz, hogy tudd, mit teszel? Na mindegy, ezt elszúrtad, ezen már csak rontani lehet.

2011. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!