Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik híres sztárpáros...

Melyik híres sztárpáros életét irigyled? Kivel cserélnél?

Figyelt kérdés

A részemről: Peter Facinelli - Jennie Garth, Jessica Alba - Cash Warren duók női tagja gondolkozás nélkül lennék. :)

Ti? Nektek ki testesíti meg az "álompárt" a hírességek közül?

[Hangsúlyozom: hírességek közül!]

Bunkóért lefele, értelmesért felfele kéz! :)

Ja, és még annyit, hogy lehetőleg ne két hete legyenek együtt... :)


2011. máj. 11. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem alacsony Jake Gyllenhaal, 180 cm felett van
2011. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a sztárpárokról kapásból a Beckham házaspár jut eszembe, de nem cserélnék velük. Na jó, pár napig lennék Victoria, de nem David miatt, hanem jó lenne kipróbálni hogy milyen lehet az élete.


Amúgy tényleg Jessica Alba Cash Warrenj-ét elfogadnám simán. De egyébként régebben lettem volna Reese Witherspoon helyében (Ryan Phillippe miatt, aztán meg Jake Gylenhaal miatt, dehát hiába néztek ki jól együtt, szakítottak).


Most így hirtelen ők jutnak eszembe, de még tuti vannak sztárpárok akikkel egy kicsit cserélnék.

2011. máj. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jake akkor is alacsony hozzám, 175 cm magas vagyok. :D pont ma néztem meg a Brokeback Mountain-t :DDD
2011. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!