Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit higgyek? Mit is kéne...

Mit higgyek? Mit is kéne tennem? Vajon igazat mond?

Figyelt kérdés

a barátom aztmondta nekem hogy nincs semmilyen közösségi oldalon csak 1en.

erre ma kiváncsiságbol utánanéztem és fentvan egy másikon, fel is van töltve neki 3kép.

0ismerőse van.

Csak alapadatok vannak fent neki. tegnap regisztrált éjjel, tehát nem ma hajnalba hanem tegnap hajnalba.

Küldtem neki egy smst hogy ez mégis mi, mert tegnap találkoztunk, de beszélgetnünk kellett kettőnkröl, és ezt nem mondta.

beismerte hogy ő csinálta mert meg akarta nézni a haverja msn cimét, és ugygondolta regisztrál és irja hogy egy ismerőse sincs (jo ez igaz) és mondja hogy nem tudja minek rakott fel képeket, de ő éjjel tuti nem lépett be mert éjjel alszik.

Érdekes az adatok szerint mégis fél1körül rakta fel a képeket és negyed1kor regisztrált... most vajon hazudik?

Ő azt mondja sosem nézne engem hülyének, és őszintén bevallva tegnap elfelejtette mondani, mert fontosabb dolgokról beszélgettünk. De ő ezzel nem akart engem megbántani és semmi hátsó szándéka nemvolt a regivel.

És akkoris aztmondja hogy ÉJJEL MÁRPEDIG NEM GÉPEZIK, TÉNY HOGY Ő REGISZTRÁLT, DE MONDHAT BÁRMIT AZ ADATOK ELLENE SZÓLNAK, DE Ő AKKORIS KIÁLL AZ IGAZA MELLETT HOGY MÁRPEDIG Ő NEM LÉPETT BE ÉJJEL.


Fogalmam sincs mit higgyek:(


2011. máj. 12. 13:28
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

szerintetek megcsal, vagy van más csaj a képbe?:(

És vajon hihetek neki?:(


Irja smsbe hogy sosem nézne engem hülyének, és mostmár lehúzza magát a wc-n mert elcseszi a dolgokat, pedig semmi bántás nincs mögötte. És nagyon jólérzi magát velem, és nem akar elveszíteni, és semmi oka nem lenne hazudni nekem...


TÉNYLEG CSAK ELFELEJTETTE MONDANI? ezek után bízzak benne?:(

vajon megcsal???:(

2011. máj. 12. 13:30
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire rászállsz, nemsokára mindegy lesz, mit gondolsz róla, mert dobni fog...
2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Egy közösségi oldal regisztrációból sikerült arra a következtetésre jutnod, hogy megcsal. Gratulálok. Remélem, rövid időn belül ott fog hagyni. Gondolkodj el egy kicsit szerintem.
2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt komolyan kérdezed, pakold össze a holmidat és vonulj be a pszichiátriára.
2011. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, hány éves vagy?
2011. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%
Más csak akkor tud belépni az adatlapjára,ha tudja az emailcímét,jelszavát.
2011. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

nem arra következtetek hogy HAZUDIK NEKEM ÉS NEM ŐSZINTE, HOLOTT Ő KÉRI H BIZZAK BENNE. és igy hogyan????????

és miért kell letagadni? előrébb lenne vele ha elmondaná

18vagyok, ő 19 de ezek szerint ő se értelmesebb, ha azthiszi hazugsággal többre megy

2011. máj. 12. 13:36
 8/32 anonim ***** válasza:
21%

Amit én tennék:

Egyelőre nem forszíroznám tovább, úgy tennék, mint aki hisz neki. De: rendszeresen "ellenőrizném", és ha folytatná, akkor sem hoznám szóba nála, csak egyszerűen szakítanék vele.

2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
77%

Én a helyében sürgősen elgondolkodnék hogy folytassam-e a továbbiakban a kapcsolatunkat.

Nem párkereső oldalra regisztrált. Komolyan, te így nyomozol utána?

2011. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
ja és aztmondta le is törli magát, mert nincs szüksége az oldalra...
2011. máj. 12. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!