Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan látogassam meg a...

Hogyan látogassam meg a kórházban?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és a tatám kórházba került. Bűntudatom van, hogy nem látogatom meg, de még sosem csináltam ilyet...Jóban vagyok vele, de sosem tudtam 2 percnél tovább beszélni vele semmiről. Már a családból mások is utaltak rá, hogy bemehetnék meglátogatni, de nem tudom hogy kezdjem el :(. Van egy bátyám, akivel nem vagyok valami jóban, ő viszont bejár, ezért még ez is rátesz egy lapáttal, hogy "Ő bemegy, az öccse pedig nem". Hogy kezdjek neki? Mit tegyek?
2011. máj. 12. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vigyél neki valamit. Gyümölcsöt, üdítőt, esetleg süteményt, ha fogyaszthat cukros dolgot. Újságot, keresztrejtvényt, stb. Szóval gyakorlatilag bármit.

Megkérdezheted, hogy hogy van, mit mond az orvos, meddig kell bent lennie, hogy érzi magát, milyen kezeléseket kap, stb.

Esetleg elmondhatod, hogy veled mi történt, megkérdezheted, hogy szüksége van-e valamire, hozzál-e neki legközelebb valamit?

És ennyi kérdés-válasszal szerintem elleszel 10-15 percig. Meg lehet, ő is fog kérdezni.

2011. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!