Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van családtag amelyik állandóa...

Van családtag amelyik állandóan kommentál? Azoknak meg mi bajuk?

Figyelt kérdés

Van a párom családjában, de az enyémben is akad, aki állandóan kommentálja, hogy milyen rossz, hogy ilyen "hamar" kerültünk össze a párommal. Alá írom ez a része igaz, mert 16 éves voltam, a párom 17, gyerekek voltunk, de azóta 21 éves vagyok, és még mindig együtt. Kiegyensúlyozott párkapcsolatban, lassacskán azért eljegyzésre készülődve. A kommentek meg jönnek-mennek...

Szerintem az, hogy fiatalon ismerkedtünk nem ok arra, hogy szakítsunk. A másik az, hogy kinek, de mi köze ahhoz, ha nekünk ez így jó? nem értem... Beszólnátok egy ilyennek, vagy hallgatnátok inkább bölcsen...


Már olyan rokon is volt aki előttem bíztatta a páromat, hogy csaljon meg úgysem tudom meg, hiszen úgyis más városban lakik nem tudnám meg...Mi vezérli az ilyen "kedves" rokonokat?

21-L


2011. máj. 12. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

K@káld le nagy ívben és ne törődj vele. Ez a ti dolgotok, nem az övé.

Ami vezérli az kb. a rosszindulat esetleg az irigység.

2011. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én az ilyen rokonokat akár a többi családtag előtt is nyilvánosan leugattam. Egy ideig el lehet viselni, de az hogy az egyik rokonod biztatta a párodat hogy csaljon meg nálam kiverné a biztosítékot.


Csak bátran, ha beleokoskodnak akkor nyugodtan szólj be nekik.

2011. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igaz, én 19 évesen jöttem össze a párommal, de az első "hivatalos" barátnője voltam (most már menyasszony :)).

A haverjai minden héten fogadtak ránk, hogy mikor fogunk szakítani, a bátyja meg közölte vele, hogy menjen el k.vázni, mert minek ragad le egy csajnál...

Nagyon kedvesek voltak, nem törődtünk velük, és egy idő után abbahagyták. Most az új zaklatás anyósom részéről, hogy miért nem az ő kertjében akarom tartani az esküvőt -.-


Szóval egyik füleden be, másikon ki :D 21/L

2011. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez a megcsaló dolog nem volt annyira hatással rám, egyrészt nem tudtam komolyan venni az illetőt, másrészt meg nem érdekelt a véleménye, és a párom se vette fel (ha egy ilyen ember unszolására megcsalna az már régen nem jelentene jót).

ismét találkozom most még meg nem ismert rokonokkal ezért jutott eszembe:) kíváncsi vagyok mire számíthatok:D

2011. máj. 12. 15:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Ó, nálunk is voltak ilyen "kedves" emberek, mostanra már leállították magukat. Én 17 éves voltam, a párom pedig 19, amikor összejöttünk. Sokáig az ment, hogy fiatalok vagyunk, lesz még nekünk más nagy szerelem, úgysem fogunk együtt maradni stb. Ennek ellenére 8 éve együtt vagyunk, 3 éve összeköltöztünk, és babát tervezünk. Mára mindenki belátta, hogy felesleges pofázni, és kb. 3-4 éve egy rossz megjegyzést sem kaptunk.

Lehet nem fogjuk egymással leélni az egész életünket, mert nem tudni, mit hoz a jövő, de törekszünk arra, hogy úgy legyen. A kapcsolatunk harmonikus, jobb már talán nem is lehetne, nagyon szeretjük egymást. Szóval ne foglalkozz az ilyen "jóakarókkal", majd megunják egyszer.

25/N

2011. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

áhh rosszindulatok és irigyek...hát én biztosan beszóltam volna nagyon.

Ha páromra mondana valamelyik rokona,h csalja meg engem,tuti kivertem volna nagyon biztos!!ilyenek mit képzelik magunkról??? irigyek és undorítóak,ha ezen gondolkoznak.

2011. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nekünk a párom anyja ugatott be mindig, hogy miért nyaljuk-faljuk állandóan egymást.

Most több száz kilóméterre lakunk tőle, évente párszor látjuk egymást, eltelt közben bő 10 év, születettek gyerekeink, de viszonyunk azóta is iszony maradt anyóssal.

Tehát hogy érdemben is válaszoljak: vedd fel a kesztyűt, oszd ki őket, ha nem jutsz előbbre, legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad. Ez szerintem savanyú a szőlő effektus.

2011. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

21-L

A haverok részéről mi is kaptunk megjegyzéseket, de tudod az valahogy "más", poénkodnak mert megtehetik, vagytok olyan viszonyban. De egy rokon, aki akkor látott elsőre, mi alapján tesz szemrehányást?:-S


Nekem is van egy haverom aki mindig azt mondja, hogy alig várja, hogy vége legyen a kapcsolatunknak a párommal, hogy tudjanak együtt menni kv.ázni meg mindig azt mondja hogy ha együtt mennek sörözni a párommal, hogy addig itatja míg két k.vával el nem megy:D

Ezeken jót derülök...de a rokonok valahogy nem viccesek...főleg mert olyan vagyok, hogy mindenkinek próbálok megfelelni:-S

2011. máj. 12. 15:41
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

Valahogy abban a helyzetben (ott volt anyós, após, ez az úriember a férje, párom s még akiket nem ismertem egy asztalnál) nem éreztem úgy hogy "megszólalnék"...

Egyébként igen, lehet, hogy savanyú a szőlő...

2011. máj. 12. 15:44
 10/13 A kérdező kommentje:
*az úriembernek nem a férje, felesége:)
2011. máj. 12. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!