Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen nem vagyok olyan, mint ők?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, albérletben élek egy szintén fősulis lánnyal. Nekem elég sokat kell tanulnom, neki nem igazán, meg úgy alapból elég kevés közös tulajdonság van bennünk. Ami engem picit zavar, hogy elég sokat tart itthon házi bulit ami totális lerészegedéssel jár és állandóan azt akarják, hogy csatlakozzak én is. Viszont én nem fogok másnaposan gyakorlatokra járni, meg alapból nem az én stílusom. Azt nem értem, ha én békén hagyom őket fordítva ez miért nem lehetséges? Hiába van külön szobám, bejönnek, hívnak....és ugye én vagyok a kis stréber, szende leányzó aki mindig kimarad mindenből. De ha egyszerűen nem hiányzik az életemből? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? 19/L
2011. máj. 12. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Annak idején,mikor engem is mindig hívtak bulikba,meg vásárolni,meg csavarogni én mindig lemondtam.Azok után nem is nagyon hívtak,mindössze 10-szer kellett lemondanom az embereknél,akik sokat hívtak.

Mondd le te is a találkozókat,bulikat,vagy menj el otthonról olyankor,ha van lehetőséged partra meg ilyen helyekre tanulni,aztán később állíts haza azzal,hogy neked jogod van külön életet élni:)

2011. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezt igazából én sem értem, én már dolgozok ugyan, de a környezetemben mindenki bulizik, ami egyelő a hulla részégséggel.

Amikor mesélik hogy hétvégente ennyit meg annyit ittak, akkor már lassan én érzem magam kellemetlenül, hogy engem ez nem hoz lázba.


A kérdésedre sajnos így én nem tudok válaszolni, de én is kíváncsi vagyok a többi válaszra.



21/F

2011. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Én sosem voltam bulizós, ezért a mai napig nincs igazi barátnőm, sosem vonzottak a csajos beszélgetések, ujjongások, rinyálások. Egyedül voltam középsuliba, és fősuliban is. Túléltem, bár alig vártam, hogy elkerüljek onnan a sok bulizni vágyó idióta embertől. A 3 év alatt kétszer váltottam albérletet és végül bejárós lettem a 60km-re lévő sulimhoz, ahova két átszállással jutottam oda. Hajnal 4kor keltem, és este 8kor értem haza, de az utolsó évet már nem bírtam végigcsinálni a társaim jelenlétében. Valószínűleg magamnak való vagyok, nekem nem kell csak egy ember, a párom aki tökéletesen betölti a barát, társ, szerelem, szerepét, mindent ami kell. 24L
2011. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor mond meg,hogy nem szeretnél és kész.Igaza van annak,aki azt irta,ha sokszor nemet mondasz már hivni sem fognak.

Mellesleg ez legyen a legnagyobb bajod,hogy gondolnak rád is.

2011. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:
51%
zárkózz be vagy keress másik albérletet.esetleg nyomd fel a főbérlőnél h széjjelrókázzák a kérót stb.
2011. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj neki, hogy hívnak. A buli elején még te is csatlakozhatnál hozzájuk, kicsit nem árt kikapcsolódni, aztán pedig mikor már látod, hogy kezdenek rosszabb állapotba kerülni, egyszerűen lelépsz...lehet észre sem veszik...azért néha kell társaságban is lenni, nem jó bezárkózni. Az meg szerintem külön rossz, ha vki csak a párjával tartja a kapcsolatot...nem lehet egy ember a mindenünk...szocializálódni kell.
2011. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hát, szerintem egy-két ital és együtt töltött óra belefér. ne feledd, ők ugyanúgy ferde szemmel néznek rád, mint te rájuk. mindkettőtöknek igaza van, de senkinek sincs teljesen. próbálj kikapcsolódni velük, de ha ez neked inkább kötelesség, mint szórakozás, akkor a helyedben változtatnék a környezetemen és nyugisabb helyre költöznék, mert zavarni fog az életmódjuk. nem szerencsés ennyire különböző emberekkel együtt lakni, számos ponton súrlódáshoz vezet. pl te aludnál, mert elfáradtál a tanulásban, ők kiabálnak és rókáznak :)


azért remélem, később nem bánod meg, h így döntöttél.

2011. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Más vagy, mint ők.

Az alkoholos nagyon nehezen érti meg, hogy más miért nem issza magát részegre, ha neki bejön.

Igénytelen emberek igénytelen "bulija".

2011. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Válaszd az arany középutat.

Igyál egy kicsit, oldódj fel. Nem kell Neked is mattrészegre innod magad és reggelig dajdajoznod.

Próbáld meg, még jót is fog tenni hidd el!

2011. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hivd ki a tulajt hogy dobja ki oket
2011. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!