Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekböl lehet tudni,...

Milyen jelekböl lehet tudni, hogy a férj még szerelmes a feleségébe? Hogy lehet megkülönböztetni a megszokástóll?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés személyes indíttatású. Picit elbizonytalanodtam. De most inkább ti írjatok!

Milyen tettek bizonyítják, hogy a férfi még mindig szerelmes? Tudom, hogy ez egyénenként változik, de minden érdekel, személyes tapasztalat is.

Pl. ha gyakran hoz rózsát, becézget. Az még lehet szerelem vagy berögzödés? Mi az, amit csak egy szerelmes csinál vagy mond?


2011. máj. 20. 15:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hoppá... *megszokástól
2011. máj. 20. 15:17
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Anyukámék sosem vesznek egymásnak rózsát, de látom pár éve, hogy mennyire szeretik egymást. Van anyukámnak egy "hódolója", kész vicc az az ember, vörös rózsát hoz anyunak, apu szeme láttára, de ők csak röhögnek rajta. Na és a jó múltkor hozott WC-papírba csomagolva egy paradicsomot anyukámnak, ezért apu anya születésnapi ajándékát is WC papírba csomagolta, amit befőttesgumival rögzített :D Szóval ez poén, ha egymás mellett élnének nem együtt, akkor ez eszükbe sem jutna:D Én ilyesmikből veszem észre :)
2011. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éve vagyunk házasok.

Érzem minden idegszálammal, hogy szerelmes belém a mai napig, mondjuk én is Őbelé.Óv, védelmez, biztonságban tart úgy anyagilag, mint érzelmileg, a szex fergeteges minden alkalommal, és ezek igen csak sűrű alkalmak:)Ha valamit csak kigondoltam, azt már meg is kaptam, mindig azt nézi, hogy nekem mi a jobb, minden téren.Legyen az egy nyaralás, vagy csak egy vacsora.Ha fáradt vagyok maszíroz, fürdővizet enged, csók nélkül nem megy el, és nem jön haza, imádja a fiunkat, csodálatos apa.Szerencsés vagyok.


34/N

2011. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

sosem kapok rózsát:)De ettől még tudom hogy szerelmes...este átölelve alszik el,éjel betakar (40fokban is),ha boltba megy hoz csokit nekem,vagy kedvenc sütit.Ha későn érek haza akkor megfőz addigra.gyakran megyünk ide-oda,és mindig hagyja h én válasszak helyet.Melóba visz-hoz,csak hogy addig is velem lehessen.Napközben emaileket küldözget vagy sms-t (ingyen van).

De amiből legjobban látszik,az ahogy bújik hozzám a mai napig...

2011. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mandragora válasza:
100%

Szia!


Én tapasztalatból azt mondom először hogy mindenképp ezt érezned kell hogy ő még mindig szeret.

És sokat számít a hozzád állása, a türelme és hogy mennyit foglalkozik veled, hogyan tőrödik veled.

Sajnos ezek nem tudnak megszokás tárgyává válni mert az ember egy idő után nem tud magának hazudni szóval az biztos kibukik ha már nem az igazi a dolog szerintem

2011. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, te jó ég. Megöl a sárga irigység...:S A válaszolók összedobhatnának egy tankönyvet arról, hogyan is kell férjet választani..xD
2011. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát azért gondolom a WC- papíros ajándék nem hiányzik :D
2011. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
pl órákig képes orálisan ki elégiteni a nőt ..F/24
2011. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Ha SZerelmes: lesi minden mozdulatod..szépeket mond, dicsér..kíván..programokat szervez kettesben..rajong érted..vicces,játékos..látni már azon ahogy néz!


Ha SZeret: becézget..és rózsát hoz..megszokásból és szeretetből..nem esz meg egy csokit sem nélküled..és minden titkát tudod benned bizik meg a legjobban!

2011. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:)

Olyan jó ezeket olvasni.:)

Nálunk is hasonlóan müködnek a dolgok. Viszont a szex nem úgy megy sajnos ahogy kellene, emiatt bizonytalanodtam el.

Szerintetek attól még szerethet?

2011. máj. 20. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!