Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám élvezi, hogy mindenbe...

Az anyám élvezi, hogy mindenbe beleköt és mindent kritizál rajtam?

Figyelt kérdés
Mert van, hogy vki ilyen személyiség, de NEKEM sose mond semmi pozitívat,míg másnak igen, ez most ellenem szól? Mert váltig állítja, hogy szeret, AMIKOR épp nagyon ÖSSZEVESZTÜNK-hát nehéz elhinni. Mit csináljak, hogy ne keserítse meg az életem? Mert nem akarom utálni, mégiscsak az anyám, de úgy érzem, teljesen tönkre tesz!
2011. máj. 12. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondd el neki, mint ahogy itt leírtad. Hátha észbe kap.
2011. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Beszéld meg vele vhogy pontosan így, ahogy leírtad.

Nekem már 8 éve nem él Anyukám, de bár itt lenne és csesztetne még....ne hagyd, hogy tönkre menjen a viszonyotok annyira, hogy úgy érezd, utálod, az szörnyű lenne.Sok sikert.

30/n

2011. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én anyám is pont ugyanilyen és ugyanígy torkig vagyok vele. Azért csinálja egyébként mert gyenge és így akar a saját problémáitól megszabadulni ezért csesztet téged. Már nem ezért vagy azért de szerintem az ilyen szülők nagyon szánalmasak...
2011. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ah, na igen, mondai könnyű :P

Én is gondoltam rá, de ő sose változik, hiába ígér dolgokat. Pl megkértem hogy ne kritizálja a tv-ben az embereket a kinézetük miatt, de azóta se hagyta abba...

2011. máj. 12. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A másik még ami nagyon jellemző az ilyen emberekre az empátia hiánya de ami nagyobb baj, hogy szerintem sokszor a lelkiismeret hiánya is. Csinálják a hülyeségeiket az életben de fogalmuk sincs igazából, hogy mit is tesznek. Ami talán segíthet itt, az egyfajta család terápia illetve tudnám még javasolni az erőszakmentes kommunikációt. Remélem tudtam segíteni..
2011. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát elég erőszakos, nem is merek semmit elmondani neki :S

De azért köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

2011. máj. 12. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jót akar neked, hogy tanulj a hibáidból. Más dolog, hogy másokat a kinézete miatt kritizál, arra én is allergiás vagyok, mert az enyém ugyanezt műveli. A legjobb, amit tehetsz, ha egyszerűen meg se hallod.
2011. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: sajnos nem úgy van, akkor nem is lenne probléma, de csak azért piszkál, hogy lelkileg rosszul érezzem magam, legalábbis szerintem. Mindenesetre BIZTOSAN nem tanítási célból...

A tvbeli kritizálással meg azt látom, hogy hiába beszéltük meg a dolgot, nem változik.

2011. máj. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!