Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó isten van a szülőkkel?...

Mi a jó isten van a szülőkkel?! Tényleg ennyien bántalmazzák a gyereküket?

Figyelt kérdés

Engem is vertek anno,de 15 évesen meg is léptem...Nem gondoltam,hogy ennyi hasonló eset van...

18L


2011. aug. 11. 00:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát ide csak azok írnak panaszt akiknek van mire panaszkodni. :)
2011. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy most mennyi instabil fiatal van, milyen környezetben nőnek föl...pár év múlva talán még roszabb lesz.
2011. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%
Régen is voltak szülők, akik bántották a gyereküket. Sajnos azonban manapság ez a HÍR, ezt lehet eladni.
2011. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
na ez egy dolog, hogy valakit pofonnal neveltek, de azért régen sem volt divatban gyerekeket csak úgy agyonverni
2011. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
"Mi a jóisten van a szülőkkel?" - Te szabolcsi vagy?
2011. aug. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%
Régen többen bántalmazták a gyermeket, mert a hatóság szemet hunyt felettük, ma már ez nem így van és valóban ez régen nem volt hír, természetesnek vették noha nem beszéltek róla.
2011. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Mit nevezel te bántalmazásnak?
2011. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

Nem tudom mi lehet a szülőkkel, de azt neked is be kell látnod, hogy néha a gyerek igenis megérdemel egy-egy pofont. Mert eléggé idegesítő amikor megkéred szépen legalább 20szor valamire és nem hajlandó rád figyelni.

2011. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
6%
A gyereket igenis verni kell. Nem az arcát, hanem az alfelét. Párat kap, amit mellesleg fél óra múlva el is felejt, és kész, többet nem csinál rosszat.
2011. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

A gyereket igenis verni kell. Nem az arcát, hanem az alfelét. Párat kap, amit mellesleg fél óra múlva el is felejt, és kész, többet nem csinál rosszat.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:47


Szia!

Előtted szóló vagyok. Ne haragudj, de ezzel nem teljesen értek egyet, mert szerintem azért még nem kell megütni egy gyereket, mert valamit nem csinál jól, vagy rosszat tesz. El is lehet magyarázni neki szépen a dolgokat, persze egy idő után már tényleg megérdemli.

2011. aug. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!