Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap végignézte a 3 éves...

Tegnap végignézte a 3 éves kisfiam, ahogy megvert a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször volt ilyen. Esténként későn jár haza. Ha szólok neki, hogy beszélgessünk, akkor kiabál velem. Ha fáradt és hozzászólok megüt. (erősen)Mit lehet tenni egy ilyen emberrel? Szeret szerintetek egyáltalán?
2011. máj. 13. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD OTT! Istenem, már az első után el kellett volna tűnnötök onnan. Mi lesz, ha a gyereket bántja?
2011. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hagyd ott! Addig, amíg tudod!!!!
2011. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
100%
sosem értettem, hogy az ilyenek miért panaszkodnak, ha még együtt vannak vele, akkor biztosan élvezik, hogy verik őket. HAGYD MÁR EL VÉGRE! egyébként szeret...verni! menj szülőkhöz, rokonokhoz, albérletbe. Szerinted az jó, hogy ilyet lát a kisfiú? Ezt látja otthon, ezért ő is ilyen lesz.
2011. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én egy percig sem maradnék tovább vele.az első eset után léptem volna.A gyerekre gondolj!Szegény mit érezhet!És nem az első eset.tudom, hogy nehéz, de hagyd ott, boldoguljon egyedül!Van anyaotthon, családsegítők, gyerekvédelmisek.Valaki biztosan tud segíteni.De ezt nem lehet tűrni!!
2011. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
100%
NEM szeret, ha bánt. Azonnal vess véget ennek a kapcsolatnak, ha nem akarsz nagyobb bajt. Márcsak a gyerek miatt is, hiszen neked az ő érdekeit is szem előtt kell tartani. Mi lesz, ha őt veri így meg? Nem ismerlek, de ennél szerintem jobbat érdemelsz.
2011. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de milyen ember az aki a saját feleségét, a szerettét, bántja méghozzá a saját kisfia előtt? Elkéne gondolkozni ezen... Lehet hogy te szereted, de ez így szerintem nem jó... :(
2011. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyszer megtörtént, miért nem hagytad még ott? Nem félted a gyerekedet? Hát milyen anya vagy te, már megbocsáss?
2011. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos szöveg, de te is és a gyerek is tönkrementek lelkileg, fizikailag, mentálisan, mindenhogy. Ne hagyd, menj el!!
2011. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
100%

hagyd ott azt az embert....persze könnyű így a monitor mögül mondani de gondolj a gyermeked jövőjére...

te és ő is jobban jártok ha nem így kell nevelkednie...

2011. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha anyagilag megteheted akkor menj el tőle. Ha már többször előfordult ilyen akkor bárhogy is beszélnél vele ugyanúgy megtőrténne újra. Legyen tartásod és ne viselj el mindent tőle. A kisfiadnak sem tesz jót ha így nő fel. Nem ismerem a részletes körülményeket, de én ezt tenném.
2011. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!