Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogtalan vagyok. Nem...

Boldogtalan vagyok. Nem kellek senkinek?!

Figyelt kérdés

A barátom 1 éve hagyott el, azóta minden nap sírok. Már nem is miatta, csak magam miatt. A szerelem nagyon hiányzik az életemből, semmi más nem tud felvidítani, pedig vannak barátaim, csodálatos családom, a főiskolán is jól teljesítek, nem vagyok se csúnya, se szép, átlagosnak mondanám magam. Csak ez a nagy szomorúság ne lenne.

21/L


2011. máj. 13. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
El kellene menned egy pszichológushoz és többet kéne szórakoznod, amúgy merre laksz?
2011. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ne függj senkitől...egyébként nekem elhiheted hogy elfog múlni főleg ha nem tartjátok a kapcsolatot v alig látod.lehet nem lesz rövid idő de legognak épülni az érzéseid vele kapcs.ban.és idővel talán arra is rájössz hogy nem az a jó szerelem amiben te teljesen kizsigerel magad.Szabad ember vagy.ha ilyen szerencsés vagy az életed más területein akkor máris megvan az ok amiért érdemes öszeszednek magad.És kell is hiszen egy összezuhant ember nem vonzó senki számára.
2011. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha te azt sugarzád magadból, hogy nem kellesz senkinek, akkor nem is találsz senkit.

ha jól olvasom nem is a pasi hiányzik, hanem az érzés. akkor hát keress magadnak új szerelmet, ha ennyire hiányzik a szerelem. szedd össze magad és vesd be magad.

2011. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ugyanezt érzem. Én 8 hónapja szakítottam barátnőmmel, jó az egyetem is, ugyanúgy vagyok mint te. Mindenkinek van egy párja, csak meg kell találni. Keresem én is nyugi. Hajrá.

24/f

2011. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kis szórakozás kellene neked,szerintem önbizalom hiányod van amit az utóbbi szakítás okozott nálad!

Próbálj meg kicsit többet társaságba járni,keress magadnak valami hobbit az is segíthet és ha szerelemre vágysz akkor pedig ismerkedhetnél is,szerintem idővel ezek segítenek a lelkedben rendet tenni és képes lennél egy új kapcsolatra szerelemre :-)

Hajrá csajszi hajrá,sok sikert,jó szórakozást,sok boldogságot :-)

21/N

2011. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdjetek levelezni a 20:17-es válaszolóval :)
2011. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van akinek még el sem hagytak, szóval relatív a dolog...

ha elhagyott az ő baja. bár én is találkoztam már olyan lánnyal aki a sza*rra se való féreg exét siratta orrba-szájba. a lány egy főnyeremény volt a srác meg egy sz*ar. szóval ne sírjál, mert biztosan van azon a főiskolán egy tucat az exednél jobb srác aki szívesen megismerkedne veled.

2011. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg is érdemled! Arra sem vagy képes, hogy összeszedd magadat, a sarkadra álljál, és azt mondd: "márpedig én boldog vagyok!

Először is élesz, nem haltál meg. Nincs szükséged mankóra ahhoz, hogy járj. Ilyen beszűkült vagy, hogy ott kornyadozol, mert hiányzik a szerelem. Legfeljebb szánalomból állnaának veled szóba, de a sajnálás nem szeretet!

Az a baj, hogy magadat se szereted. Akkor hogyan várhatod bárkitől, hogy szeressen?

Tedd magadat értékessé, tanulj, sportolj, keress jó hobbit, célt az életednek. A szerelem szép dolog, és kivirágoztat, de sajnos a virágok el szoktak hervadni. Valami még magasabb célt keress!

2011. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát pasizz!Ennyi!Hát ha nem vagy csúnya,nem tudsz felszedni 1faszit?🙄
2021. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!