Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáék elváltak (apa csalta...

Anyáék elváltak (apa csalta meg anyát) Apa velem egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, tesómat néha felhívja. Fenyeget és zsarol minket. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Láthatás lenne,2 hetente, de nem visz el minket, mert a nője nem engedi, mert még pénzt költene ránk (a nő nem dolgozik). A kocsiját, házát mindenét a nője nevére iratta, (közös bankszámla).Legalább, a láthatást tudnánk megoldani.Elvitte az összes pénzünket többet kapott,mint amennyi járt volna neki.Bírósághoz, rendőrséghez nem fordulhatunk, mert errefelé korruptság van. (anya ügyvédjét is lefizette, és mi jöttünk ki rosszul).Feketén dolgozik (földmérő) amit nem tudom, hogy hogyan tudnánk bebízonyítani. Havonta 20-20 ezret fizet amiből nem tudunk megélni, mivel én kolis vagyok.Volt egy közös büfénk, amiben anya és mi rengeteget dolgoztunk és most a nője nevére irattatta, hogy ne fizethessen belőle gyerektartást (ezzel sokat keres)
2011. máj. 13. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel az aphenál.
2011. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen indokkal?És ha feljelentjük tudni fogja, hogy mi voltunk?Mert akkor tovább fog minket b......i.
2011. máj. 13. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukád mit dolgozik?
2011. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
postás
2011. máj. 13. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:
hozom a postát számlát nyugdíjat,12500 pótdíjat.
2011. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:)a 13. havi fizetség levél az apehtől nade semmi sietség :))))
2011. máj. 13. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne erőlködjetek ez az ember nem apa jobb lesz nélküle mindenesetre a képébe vágnám hogy nem anyával szurtál ki hanem a saját gyerekeiddel és ennél nincs undorítóbb. Milyen nő az olyan aki belemászik egy családba és minden pénzt elszed a gyerekektől és féltékeny rájuk és nem érdekli hogyan alakul a jövőjük a tette miatt? És milyen ember az aki mindezt megteszi? Mit gondoltak egy gyereket ki lehet radírozni az életből? Majd meglátod a nő is csak addig marad melletted amig nem talál zsírosabb halat miután őt jól kiforgatta. Nem érdekel hogy a saját gyerekeid le fognak nézni és nem nyitják rád az ajtót? Mert a nő nem fogja ápolni. Közölhetitek vele hogy nem kívántok még 2 hetente se találkozni vele mert felesleges az apaság nem itt kezdődik hanem a gondoskodásnál. Az ember elválhat a feleségétől de a gyerekeit nem tagadhatja meg mert azok mindig megmaradnak. Kérdés mi lesz a véleményük róla. Ja és mellesleg fel lehet jelenteni fekete munkáért és bizonyítsa be miből él. Az ugyanis büntetendő cselekedet ha valaki bújtatja a vagyonát a fizetési kötelezettségei elől. Könnyű kideríteni mi volt előbb: szerető vagy vállalkozás? És a szerető honnan szerezte a pénzt a vállalkozáshoz ha a nevén van? Az ördögi kör amiből nem tudják kimosni magukat és azért nem mindenki korrupt. Simán be lehet nyújtani a bíró ellen is bizalmatlansági indítványt és lehet jó messziről más településrő is ügyvédet fogadni és felvilágosítani őt a stiklijeiről. Tetű egy alak az ilyen nem kell sajnálni akkor sem ha az apád. Egy idő után rájön mit tett főleg miután sokáig nem látott titeket de addigra késő lesz.
2011. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Apukád szülei élnek? Ők mit szólnak mindehhez? Nyugodtan osszátok ki fatert és a tyúkot is akár nyilvánosan is megszégyeníthetitek az igazságra nehéz lesz mit mondani. A baráti körét is ellene fordíthatjátok hadd maradjon csak a macájával édes kettesben. Ha a fejetekhez vágja hogy anyátok hangol ellene mondjátok neki hogy nem vagytok hülyék látjátok mi folyik és ez sajnálatosan a ti személyes véleményetek.Ha a világra csinált két gyereket akkor kutya kötelessége gondoskodni róluk mert ha nem teszi nem lehet embernek nevezni. Névtelenül is lehet feljelentgetni de nyílvánvalóan rájön hogy ti voltatok de álljatok a sarkatokra és küldétek el a francba, az ilyeneknek csak a gyengékkel szemben van bátorságuk ha kemény fellépésbe ütköznek már nem akkora Janik. Lépjetek tovább. Édesanyátok még találhat párt, lehettek még boldogok. Apádnak meg mondd meg hogy szüljön a ribije egy hasonló gennyládát aki olyan lesz mint ők és jól megfingatja őket öregkorukra ha még egyáltalán együtt lesznek. Mert szerintem is egy idő után lelép a nő a nagy lével. Az ilyeneknek semmiért nincs lelkifurdalásuk.
2011. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen élnek a szülei és le...k magasról.Képzeljétek apának van egy testvére és ő is becsajozott és elváltak, a házat eladta a fejük felől a volt felesége nem dolgozott az egyik gyerek épp abban az évben töltötte a 18. at a másik kisebb volt és a nagyobbik gyerek vett fel hitelt és ment el dolgozni,közbe suliba járt.A hitelt a mai napig fizetik...Az apja már majdnem 10 éve nem is látta őket.És a k.....ak a 3 kölykét neveli inkább...
2011. máj. 13. 23:05
 10/12 A kérdező kommentje:
A szüleivel tartottam a kapcsolatot míg meg nem tiltotta,de én még utána is hívtam őket,de már hetek óta most nem veszik fel a telefont,az unokatesóimról akikről az előbb írtam évek óta nem tartják velük a nagyszüleik a kapcsolatot... :S
2011. máj. 13. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!