Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nem bírom már, de...

Annyira nem bírom már, de képtelen vagyok elhagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 éve vagyunk együtt. Ha együtt vagyunk, akkor nagyon jó vele, figyelmes, kedves, de ha külön vagyunk, csak a barátaival akar lenni, és nem is foglalkozik velem. Nekem pedig szükségem van rá. Ha nem is egész este, amit különtöltünk, de lehetne egy időbeosztás, hogy x időt játszik a haverjaival (mert számítógépen játszanak) utána meg velem játszik. Pár hónapja elvette az egyetlen barátomat, aki tudta őt ilyenkor pótolni. Ő azóta nem szól hozzám, a barátom pedig nem fogja fel, hogy elvárom, hogy adja meg nekem azt, amit az a haverom adott meg.

De erre sehogy nem tudom rávezetni, pedig már beszéltem vele.


Mit tegyek?


2011. máj. 15. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Talán törődj bele, hogy nem a tulajdonod és rajtad kívül más is van, amivel foglalkozik. Ez természetes. Ne légy önző.
2011. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
100%
nem az itt a baj, hogy neki vannak barátai, hanem hogy Neked nincsenek. ha miatta, az gáz, főleg, hogy a legjobb barátod sincs már miatta melletted. én emiatt hajtanám el a búsba, nem azért, mert nem csak velem foglalkozik...
2011. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy nem CSAK velem foglalkozik... hanem hogy tegnap este a haverjai előtt oltott le, hogy mennyire béna vagyok. És ma először közölte, hoyg 3 ember szórakozását rontottam el, miután visszavágtam az oltásokra (addig kedélyesen beszélgettünk a haverjaival). Aztán bocsánatot kért.


Az a srác volt a legjobb haverom, és neki hála nem áll szóba velem, mert a barátom féltékeny volt rá, és még most is az. A többi barátom inkább bulizik, iszik, vagy dolgozik. Akik buliznak, ők 3 évvel fiatalabbak, mint én, és szívesen vennék, ha velük lennék, de hívni nem hívnak sehova. A korombeliek pedig már vagy dolgoznak, vagy nem egy városba lakunk, és amikor itthon vagyok anyummal, nem tudok velük találkozni.


Emiatt van, hogy csak ő van, mert az estéimet itthon csak számítógépes játékkal tudom lekötni, és a haveromon kívül, csak ő játszik még.

2011. máj. 15. 12:20
 4/4 napietus ***** válasza:
nem csak a pasiddal kéne szakítanod, hanem kilépni a virtuálisból a való életbe. ebben a sorrendben. és gyorsan, mert ez az életmód ahhoz vezet, hogy depressziós leszel és be fogsz csavarodni.
2011. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!