Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Úgy is működik a 90 napos,...

Úgy is működik a 90 napos, hogy ha a megszokott napi kis kávédat (cukorral, tejjel, esetleg tejporral) iszod, mert képtelen vagy elhagyni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

A cukor helyett édesitőt használok, de tejet mindig teszek bele.Igy nem zavar be.

myho

2009. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Erre azt írták máshol, hogy reggel igyál csak kávét (kivétel fehérjenapokon), és rá egy-két órával egyél csak gyümölcsöt.

Nem akarok senkit elkeseríteni, de sok édesítőszer hízlal:(

(PL.a light cola ha cukormentes, ha nem, az se jobb)

2009. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekem működik, én ugyanúgy cukorral és tejjel iszom, ahogy az elmúlt tíz évben, erről nem vagyok hajlandó lemondani. Napi egyet iszom.

Még mielőtt bárki ebbe beleköt: ne tegye. Én nem érzem a hátrányát, lehet, hogy jobb lenne simán, de eszembe sem jutott. Mindenki azzal issza, amivel akarja, aki lemond róla tegye, nem nekem tesz jót, ahogyan én sem mást hátráltatom ezzel, hanem maximum saját magamat.

Január elején kezdtem, tehát még nincs két hónapja, hogy diétázom és 9 kg-ot fogytam eddig, mindezt úgy, hogy nem 20-30 kg-os súlyfeleslegem volt (mert elvileg többől könnyebb fogyni).

Minden nap aerobikozom egy órát, plusz emellett még durva sétákat is tartok. A diétán annyit változtattam, hogy a szénhidrátnapot kihagyom, helyette fehérjenapot tartok, egyébként sem fogyasztok szénhidrátot közvetlenül (maximum azt, ami egyéb kajákban benne van), hanyagolom az engedélyezett szelet kenyereket, mert arra nincs szükségem. Ezekről önként és dalolva lemondok, de a cukros tejeskávémhoz ragaszkodom és így is megy.

2009. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%
Én is úgy indítottam a fogyókúrámat, hogy a reggeli cappuccinómat nem hagyom el, igaz, hogy diétás cappuccinót iszom azóta. Lehet, hogy nem helyes, de víznapot sem vagyok hajlandó tartani. Ezt nem azért írtam, hogy kövesd a példámat. 4 hét alatt -5 kg.
2009. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Én is tejjel iszom a kávét,azt nem bírom elhagyni!

A cukrot már kidobtam belőle,de a tejet nem!

Remélem ez nem nagyon zavar be a diétába!

Inkább napi 1 tejjel v.egy sem!

Amugy,ha nem iszom reggel tejet,akkor megfájdul a fejem!

2009. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!