Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom? Ugye...

Miért ilyen a családom? Ugye nem normális dolgok ezek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, nov. óta külön élek tőlük. de heti 1 max 2szer haza megyek látogatóba. hétvégén voltam otthon és azt vágták a fejemhez h azért járok haza h ellopjam a pénzüket. mivel apának elég sok pénze eltűnt. anya és a 2 húgom se dolgozik. én keresek havi 120e ft ot és engem gyanúsítanak meg a lopással. persze egész végig a nappaliban ülünk együtt.

és ez annyira szarul esett, és még nekik állt feljebb mikor megmondtam a véleményem h nem én voltam, keressék máson.

de otthon mindenki hazudik mindenkinek, ruhák kozmetikumok tűnnek el (köztük az enyémek is), és soha semminek nincsen gazdája. csak megy a cigánykodás, meg az egymás vádolása.

őszintén szólva engem ezek annyira megviselnek, mivel épp h nekik kellene szeretniük engem, erre meg nem :(


2011. máj. 16. 06:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos tenyleg nem normalis es en is lattam ilyet testkozelbol, mert unokatesomek igy elnek. Napi szinten hazudoznak egymasra, egymas penzet "lopkodjak". En ugy latom, hogy ilyen emberek sosem valtoznak es csak a tavolsagtartas segit, mert kulonben egyre tobb lesz veluk a konfliktusod. Hany evesek a testvereid? Gondolom, hogy meg eleg fiatalok, de anyukadat mi akadalyozza abban, hogy dolgozzon vagy leepitettek?


Szerintem egyebkent azert teged okolnak, mert kell egy bunbak es te mar nem elsz veluk, igy valamilyen szinten eltavolodtak toled. Emellett te nem olyan vagy, mint ok, nem tudsz hazudozni ossze-vissza, nem fogod masra a dolgokat, igy teged tudnak kikezdeni.


Nagyon sajnallak, biztos, hogy nagyon rosszul eshet ez neked, de nem hiszem, hogy valtoznak, a testvereid is igy nottek fel, ezt a peldat lattak, ha a fejed tetejere allsz, akkor is ilyenek lesznek.

2011. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez nem normális. Miért jársz te egyáltalán haza, ha így fogadnak?
2011. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális dolog. Szerintem járj 2 hetente haza vagy még annál is ritkábban, hogy lássák ha nem vagy ott akkor is ugyanúgy eltűnnek a dolgok. Vagy ha nem vagy ott akkor semmi nem tűnik el?
2011. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

tesóim 20 és 18 évesek.

anya pedig azért nem dolgozik mivel apa eltartja. dolgozgat de mindenhol felmond 2-3 hét után vmi piti indokkal :S


én szeretem őket mivel még is a családom, de ezeket már lelkileg nem bírom, senkinek sem merem elmondani mivel kívülről mi vagyunk a tökéletes család, pedig nagyon nem . és senki nem hinne nekem :(

2011. máj. 16. 07:08
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha már elköltöztél, akkor tats valamennyi távolságot tölük.

Böven elég ha havonta-kéthavonta látogatod meg öket. Ha kiváncsiak rád, ök is el tudnak hozzád menni, meg létezik telefon is.

2011. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bogdan janos válasza:
58%
Szerintem,minden családban előfordul ehhez hasonló. Sajnos ez egy szociális probléma
2011. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg vond ki magad egy időre. Bár én azt is el tudom képzelni, hogy annak ellenére, hogy nem jársz hozzájuk akkor is rád fognák, hogy biztos betörtél és elloptad. Elhiszem, hogy szereted őket, de ők biztos nem annyira téged, mint te. Ne menj oda, ha így fogadnak, ennyi.
2011. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem normális. Nagyon is nem az.

Menj hozzájuk ritkábban, vagy csak telefonon keresd őket.

2011. máj. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

nem, nem normális.


Ha hazamész találkozzatok semleges helyen pl kávézó


Amúgy ez mindig így szokott lenni: aki nincs otthon azt vádolják meg ilyenekkel, akik meg otthon vannak azokkal van ordibálva mindig...szóval szerintem ilyen szempontból a testvéreidnek sincs jó dolguk...

2011. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
ne menj hozzájuk egy jóóó ideig. mondd meg hogy meggyanúsítottak, mások jellemének befeketítése amúgy is bűncselekmény, úgyhogy viszlát.
2011. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!