Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kevés dolog kelt undort...

Túl kevés dolog kelt undort bennem, pedig a családom is normális, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem undorodok olyan dolgoktól, amiktől mindenki más igen, és a legtöbb dolgot szinte csak azért teszem, mert hogy "mit mondanának mások", nekem ezek nem belülről jönnek.


Például én nem tartom undorítónak a tömegközlekedési eszközökön a kapaszkodókat, még meg is nyalnám, ha valaki miegkérne rá :D Minden gond nélkül. Vagyishát nem tenném meg, mert nem akarnám, hogy mások megtudják, hogy nekem ez nem undorító, és nem akarnám, hogy megbélyegezzenek. Például kezet mosni soha nem szoktam, csak akkor, ha valami látható kosz van rajta, vagy akkor, ha WC-re megyek, és mások is vannak ott.


Nekem nem jön "belülről" az, hogy minden nap zuhanyozzak, este-reggel fogat mossak, csak azért teszem, mert muszáj, mert nem akarom, hogy itthon vagy a koliban rosszat gondoljanak rólam.


Akkor például ha koszos a körmöm, simán a fogammal tisztítom ki (persze mikor senki nem látja). Meghát még "extrémebb" dolgokat is csinálok, ha mások nem látják, de azokat már le se írom, mert akkor az összes válasz arról szólna, hogy "ubaaazeg deundorítóvaaagy".


Szóval én arra lennék kíváncsi, hogy ez mitől lehet. Mert a családom teljesen normális ilyen szempontból, a barátaim is. Ők még akkor is kezet mosnak, ha nem történik semmi, csak hazajönnek kintről. Én nem tudom, miért lettem én ilyen :S Hogy lehetne ezeket a normákat belsővé tenni?


(szerencsére -vagy sajnos- az immunrendszerem baromi jó, legalább 10 nem kaptam el semmit, úgyhogy ez nem tud elrettenteni ezektől a dolgoktól :S)


2011. febr. 11. 19:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen vagy. Nincs megoldás.
2011. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, ez az igénytelenség, és nem a kapaszkodós részre értem. hanem hogy nem fürödnél ha tehetnéd, és a koszt a fogaddal szeded ki. gusztustalan. fiú vagy vagy lány?
2011. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
55%

Undorító vagy :(

Azért remélem nem kapsz el semmilyen olyan bacit, ami komolyabb bajt is okoz benned..

2011. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
76%

Jajj, a körmös résznél kezdtem kicsit rosszul lenni! XD

Tényleg jó lehet az immunrendszered, ennek azért örülhetsz :)

Ez a másik véglete lehet a tisztaságmániának, amihez meg én állok elég közel :)

2011. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
11%
én meg kb 2 hetente fürdök fogat kb hetente mosok nem érdekel ki mit gondol és pisilés után se mosok kezet menzesz alatt meg föleg nem fürdök és láss csodát kutya bajom te vagy a normális a többiek csak hülye szokásokat vettek fel ezért is betegek folyton
2011. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
66%

Huh, hát szerintem te Csernobil-t is túlélnéd...

Nem lehetsz egy igényes ember... Fiú vagy legalább?

Szóhoz sem jutok. Legalább a környezetedet tiszteld meg azzal, hogy tisztálkodsz, és kezet mosol, mert így nem szenvednek legalább a bűzödtől, és nem kapnak el valami nyavalyát, amit te vittél be a lakásba.

Én például rosszul vagyok a kapaszkodótól. Akkor fogom meg csak, ha nagyon muszáj, utána meg nem merek az arcomhoz nyúlni, meg enni. A nyilvános vécékben szinte pánikrohamot kapok, a legtöbbször inkább tartogatom, minthogy oda bemenjek. Főleg az autópálya melletti pihenők vécéjétől kapok frászt. Oda soha de soha többet be nem teszem a lábam.

2011. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
94%

Első 19:31

Ugye te most csak viccelsz?

2011. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
83%

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:31


Gratulálok kislányom, minden bizonnyal álomnő lehetsz...

2011. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
39%
Természetes állapot. A haj, pl. ha elég ideig nem mossák, tisztul, ha nem túl zsíros. A kosz és a kisebb nagyobb bacik, erősítik az immunrendszert. A testen egy védőbevonat alakul ki, amit gondosan lemosunk, nap mint nap....szóval nem vagy mutáns. Mondjuk a fogmosást nem hagyom ki, mikor túrázunk, de a többi simán felejtős akár egy hétig is!
2011. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom hany eves lehetsz,de ha eddig nem jott belulrol,nem is fog,max.,amikor lesz parod,mert gondolom most nincs.NEkem a tusolas,koromvagas,reszeles,tisztitas,stb.oromet okoz,mert magamnak teszek jot,nem leszek izzadt,szepek lesznek a kormeim,stb.En mindig havonta tartok egy borradirt,korom,lakkozas,stb.Ez nekem jo,szeretem.Ha eddig se jott belulrol,most mert varod hogy jojjon?
2011. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!