Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már alig várom, hogy családom...

Már alig várom, hogy családom legyen. Ez normális?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok de már felnőtt dolgokon gondolkozok. Szeretnék majd egy férjet és egy gyereket (de nem lennék képes ilyen 20-22 év alatt szülni és nem is akarok). Minden nap gondolok erre a dologra többször is, és el is képzelem. Néha amikor a barátnőimmel beszélgetünk akkor megkérdezem tőlük, hogy ők szeretnének-e valami ilyesmit de nem gondolkoznak ilyeneken vagy éppen gyereket nem akarnak. Szerintem nem is fog változni a véleményem (ez nálam ilyen életcélféle). Ez normális?
2011. szept. 11. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen :)
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem, nem normalis.


26L

2011. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
De normális!! Miért ne lenne az? Szerintem az élet egyik értelme. Gondolom, jó példát is láttál otthon!
2011. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
persze:)
2011. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Talán családközpontú vagy/leszel:) Nincs ezzel gond, amíg tudsz annak is örülni amit most élsz át.

Ezek szép és jó dolgok, de még nincs itt az idejük. Élvezd ami most van!:)

2011. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én kb 4-5 éves korom óta erről álmodozom. Jövőre végre teljesül.
2011. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem sem normális ilyenről álmodozni 14 évesen! Először karrier kell, világot látni, utazgatni, dolgozni, majd pedig ha megvan a megfelelő anyagi háttér, csak akkor jöhet a gyerek. Bizonytalanul, alacsony iskolázottsággal, alacsony fizetés mellett nem érdemes gyermeket vállalni! Először meg kell teremteni a megfelelő légkört!
2011. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Basszus nem azt írta, hogy most 14 évesen akar gyereket. Odaírta, hogy még 20-22 évesen se akar szülni!!! Olvasd már el,nagyokos.
2011. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

...én is 14 vagyok, én is gyakran gondolkodok felnőtt dolgokon és tudok is felnőttesen gondolkodni:D persze félreértés ne essék,nem azt mondtam hogy felnőtt vagyok.

...válaszolva a kérdésre, szerintem normális és érettségre is utal:D

2011. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is erről álmodozom 14 éves korom óta, aztán amióta megismertem a páromat (17 évesen) azóta pláne...

Mindig azt mondtam én aztán fiatal anyuka leszek 22-23 évesen majd szülök gyereket, de jó lesz:)

Most 21 éves vagyok és még legalább 4 évig eszembe sem jutna, meg sem fordul a fejemben. 14 évesen az ember még nem gondol bele, hogy 19 évesen (jobb esetben) kezded az egyetemet, ami legkevesebb 3 év, aztán pályakezdőként vakarózhatsz míg lesz annyi pénzed, hogy kinyögsz egy lakást. Pláne, ahol a párod is ott van, hogy veled egyidős...

Hamar átértékelődik a családalapítás ténye, minden esetre...

Szóval én most is azt mondom ez az egyik legnagyobb álmom, viszont tudom, hogy még várnom kell rá...


21-L

2011. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!