Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik 3-an vannak barátnők...

Akik 3-an vannak barátnők azoknál is mindig ti vagytok mellőzve? Ugye milyen rossz? Ti, hogy bírjátok ha ők ketten jobban elvannak mint veled?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 3-an vagyunk, de nálunk nincs mellőzés. Jó, sokat számít,hogy ketten egy városban lakunk, a 3. nem, így őt ritkábban látjuk! De kb. ugyanannyi emilt mindenkinek írunk, sőt közös levelezéseink vannak! Ha van valami, egymás után hívom őket, ahogy ők is engem. Nem érzem,hogy bármelyikünk is sokkal fontosabb lenne! Nagyon jól elvagyunk!
2011. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen régebben, mindig én éreztem magam mellőzöttnek:S
2011. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én voltam így, aztán kiderült, hogy ők másképp szeretik egymást. Cikinek tartották elmondani, de mikor kiderült örültem neki :).

Ez 10 évvel ezelőtt volt, azóta nincsenek már együtt, mindketten másik országa költöztek, de mikor hazajönnek meglátogatnak.

Nem tudták nekem hogy elmondani, hogy én nem vagyok leszbi hajlamos. :)

30N

2011. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi gimnáziumban hárman voltunk barátnők. Igazából egyikünk sem volt mellőzve, vagyis inkább ketten voltunk. A harmadik lány inkább folyton pasizott ( nekünk is volt kapcsolatunk) de minden héten tartottunk egy lányos napot. Mivel lányos egyértelmű, hogy nincs fiú, na ez nem tetszett soha a harmadiknak és neki mindig más dolga volt. Így maradtunk ketten. Pedig nekünk nagyon hiányzott, de idővel nem hívtuk sehova, mert úgyis lemondja, aztán persze a fejünkhöz kaptuk, hogy kihagyjuk mindenből. Akkor megint hívogattuk, de ugyanaz volt. Nekünk azóta férjünk van és gyerekünk, ő meg még mindig pasizgat és szól, hogy soha nem érünk rá. Vicces igazából.
2011. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kellene hogy mellőzve legyen bárki is. Nálunk működött egy darabig. Csak az volt a baj, hogy míg én ritkán vesztem össze bármelyikükkel is, addig ők igen sűrűn összekaptak. Én ilyenkor, ha a békítés nem ment, inkább igyekeztem pártatlan maradni. Csak az volt a bibi, hogy egyikük mindig zokon vette ha ilyenkor és úgyanúgy mindkettejükkel kommunikáltam. Végül ez is vetette véget a dolgoknak. ők összevesztek, az egyik nagyon rondán kihasználta a másikat, aztán nekem panaszkodott, hogy a másik mekkora szemét, én nem bírtam ki és leoltottam, hogy mégis hogy képzelte hogy azt művelte vele és aztán még én majd végighallgatom hogy a másika szemét. NA azóta már csak ketten vagyunk barátok. De amikor jól mentek a dolgok nem éreztem magam soha mellőzöttnek. meg attól hogy 3an vagytok barátok, attól még más kapcsolataitok is vannak, vannak más haverok, barátok is, szal ha épp ők együtt csinálnak valamit, akkor te meg mehetsz másokkal, nem kell otthon csücsülni és várni hogy hívjanak. Nem szabad kizárnia külvilágot csak azért mert van 2 ember aki nagyon közel áll hozzád, nyitni kell mások felé is. Ha baj van jó ha minél több barátod van, a fele úgyis elfordul és úgy tesz mintha nem lenne semmi, a másik fele, talán épp azok akikre nem is számítottál volna majd melléd áll.
2011. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk. Hol egyik, hol másik szorúl kissé háttérbe. Mára már felnőttünk, kinőttük ezt.
2011. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

9 éva vagyunk hárman barátnők. Épp most fogunk összeköltözni :)

Volt, amikor kicsit "mellőzve" éreztem magam, sőt olyan is volt, hogy nagyon összevesztem velük és sokáig nem is beszéltünk. De mindent meg tudunk beszélni, ebből is kilábaltunk.

Szerintem az van, hogy időnként jobban megérted az egyiket, mint a másikat, ilyenkor átmenetileg ti kerültök közelebb egymáshoz. Vagy pl nálunk most az egyik lányzó elég elfoglalt (új munkahely), így sokszor csak kettesben találkozom a másikkal. És van, hogy én nem érek rá, és ők mennek el kettesben valahová. Ettől én még nem érzem magam mellőzve, bár tény, hogy régebben úgy éreztem, kimaradok vmiből, de közben rájöttem, hogy ez nem így van. Minden héten találunk egy napot, hogy hármasban találkozzunk, most meg össze fogunk költözni, úgyhogy még jobb lesz. Szerintem felesleges féltékenykedned, ők is rosszul fogják érezni magukat, és saját magadat is idegesíted.

Hány évesek vagytok?

23L

2011. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!