Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnal egy ilyen...

Mit csinalnal egy ilyen helyzetbe? Hogyan tegyem magam tul az egeszen?

Figyelt kérdés

Van egy 1 eves kapcsolatom. Nagyon szeretem a baratomat csak az a gond tul keson jottem ra,hogy mennyire fontos nekem, hogy o jelenti az eletemet szoszoros ertelembe,hogy o az egyetlen egy ember akiert barmire kepes lennek...Tul keson jottem ra, sokat bantottam es nem ertekeltem. Most ott tartunk,hogy megcsalt. Vele lakok es igy meg borzasztobb. Elakarom hagyni de csak most talaltam magamnak munkat es nem lenne ra tokem,hogy elmenjek. O nem tudja,hogy szamomra vege. Jobb is igy. Csak szepen lassan ki akarok setalni az eletebol.

Hogyan tudnek labra allni egy ilyen csalodas utan? Egyszer volt mar abbol problemam,hogy elvittem a munkahelyemre a problemam nem akarom,hogy most ennel az uj munkahelyemnel is ez legyen. Mit tehetnek? Labra szeretnek allni de konnyek nelkul alig birom ki a munkahelyemen....


2011. máj. 16. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
El akarod hagyni vagy ő életed értelme??? ő el akar hagyni vagy csak megcsalt de még folytatná???
2011. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha szereted és te hibáztál akkor inkább elfutsz minthogy megváltozz, bocsánatot kérj tőle, és megpróbáljátok újra kezdeni?
2011. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valahogy a csalast en nem igazan szivlelem. Mikor 12 eves voltam anyam megcsalta apamat es lelepett elhagyva a csaladjat...szoval gondolhatod ezek utan nem igazan erdekelne a kifogasai...

O nem tudja,hogy tudom. Tobbszor kerleltem,hogy mondja el,hogy ha megcsal vagy megcsalt. Csak legyunk oszintek egymashoz. Nem tette. Most meg lebukott. Ezek utan nem akarok neki eselyt sem adni csak elfelejteni...Csak olyan nehez.

2011. máj. 16. 17:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Hibaztam igy igaz. De megvaltoztam neki!! Megmutattam neki,hogy mennyire szeretem. De ot nem erdekelte...Hiszen a hatam mogott talalkozgat massal....Annyira faj.
2011. máj. 16. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok beledumálni de anyukád sem azért csalta meg apukád mert unatkozott,mint látszik te is elkövettél 1-2 hibát nem gondolod??? ha tényleg szereted akkor miért nem lehet azt mondani hogy ok elcsesztem de változom,vagy mégsem életed értelme?? néha le kell nyelni a békát gondolom a párod is párszor lenyelte tőled most rajtad a sor.
2011. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem erted. O tagadna meg azok utan,hogy tudom...Mikor noi telefonszamot talaltam a szekrenye alatt azt is kidumalta. Az utobbi veletlenul tovabb bent kell maradnia dolgozni kulon fele kifogasokkal...es meg sorolhatnam. Nem akarok hulye lenni!!! Oke megcsalt. Nem en lennek az elso no akit megcsaltak de mert nem vallja be? Igy sokkal jobban bant. Ezt nem tudja felfogni. Es bocsajtsak meg neki?

Hogy a hatam mogott ilyeneket csinal? Hogy miutan engem csokol ra par oraraval egy masik lanyt?

Ezek utan te adnal a baratodnak egy masik eselyt?

2011. máj. 16. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
ok-ok nem tudom.de nem biztos hogy a legjobb megoldás az ha elkezded magadban leépíteni,igen biztos arculcsapás de csak akkor kezd el temetni a dolgot ha már kell.vagy te leszel a legtündéribb barátnő a földön és visszacsábítod fel a fejjel lehet hogy csak valami ártatlan dolog.
2011. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne mindkettőtöknek, ha ez a kapcsolat nem folytatódna.

1. Bántottad, de megbántad.. azt mondod, ő életed szerelme.. még is el akarsz költözni. Akkor ez most hogy?

2. Megcsalt.. és nem mondja a szemedbe, miközben tudja, hogy sejted.


Akkor mit is vársz ettől a kapcsolattól? Hogyan, mivel bántottad a párod?

Azt mondod, szeretted, de nem eléggé, bántogattad, mire ő megcsalt, és későn jöttél rá, hogy szereted. Itt már nincs mit tenni. Már nem szeret igazán, mivel megcsalt.. Beszéljétek meg, és váljatok külön.

2011. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso annyira faj,hogy igazad van...Nagyon faj...

A kettos pontodra.Igen szeretem de el kell koltoznom igy nem tudok vele egyutt maradni ha tudom,hogy a hatam mogott ilyeneket csinal. Mar nem szeret annyira,mint regen....Nem mondhatom,hogy nem szeret egyaltalan hiszen akkor elhagyna.De annyira nem szeret mar,hogy csak nekem legyen...

2011. máj. 16. 17:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Amugy arra a kerdesre is legyszi valaszoljatok,hogy hogyan tegyem tul magam ezen az egeszen gyorsan. Koszi
2011. máj. 16. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!