Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál? :S V ki mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál? :S V ki mondja, meg, hogy ő ebbe a helyzetbe mit csinálna!

Figyelt kérdés
Ha 2 ember szereti egymást, és járnak is,de viszont túl fiatalok és nem úgy tervezik a jövőjüket (pl. az egyik személy nem úgy tervezi),hogy örökre együtt maradnak,akkor azok szakítani is fognak, de mivel, hogy szeretik egymást, így a szakításnak fájdalom lesz a vége.v ki mondja meg mit csinálna ilyen helyzetbe??:s
2010. okt. 17. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lennék együtt olyan emberrel,akiről tudom,hogy nem tervez hosszútávra,miközben én igen..még akkor is ha szeretjük egymást.
2010. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást mért szakítanak? :O
2010. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt nem tudom elképzelni..hogy ha valaki nem tervez hosszú távra,akkor hogy szeretheti a másikat.Ha én szeretek valakit,akkor úgyérzem,hogy csak ő létezik és mindig is csak ő fog..szerintem ez a 2 együtt jár.
2010. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyet értek az utcsóval!

Akkor minek járnak ha úgy tervezik hogy úgyis szakítanak egyszer... hmm?

2010. okt. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szakítani, és nem lesz fájdalom sem. Ez ennyire egyszerű.
2010. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!