Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadtad meg h te nem leszel...

Fogadtad meg h te nem leszel ilyen anyuka, öreg mama/papa?

Figyelt kérdés

Elsősorban anyukák és idősek válaszát várom.


Nagyon sokan mondják h ha én öreg leszek biztos nem szólok be a fiataloknak a nagytáska miatt,meg nem regli sulisjárattal megyek piacra stb... szóval nem viselkednek bunkó öregként.

m,eg ha én terhes leszek nem viselkedek majd bunkó kismamaként aki azt hiszi övé a világ,meg majd nem hagyom fetrengeni a gyereket a bolt közepén,stb...


Remélem értitek mire gondolok :)

Szóval sikerült ezeket a fogadalmakat betartani,vagy az öregség terhesség elfeledtette veled h mire is voltál allergiás fiatalon?


2011. máj. 16. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mamámnak nem sikerült. Megfogadta,hogy sosem lesz leskelődős típus, erre az utóbbi 1-2 éve feltűnt basszus, hogy mindig mindent lát :D Hatalmas poén :D
2011. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfogadni nem merem, de szeretném, ha elég flexibilis lennék majd amikor a gyermekeink tinik lesznek, és nem próbálok majd agyukra menni olyasmivel pl. hogy, mindig mindent tudni szeretnék. És szeretek jótanáccsal ellátni. Tudom meg kell tapasztaljanak maguktól. Igazából azt is remélem ők nem piszkálásnak veszik ezt majd, ha mégis ezeket tenném.
2011. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, hogy megfogadtam! :) A húgom és köztem 8 év van, és már akkor kibukott, hogy ezt nem tudom betartani! :D (Még nem vagyok anyuka sajnos!)
2011. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!