Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fog még fájni? Meddig...

Meddig fog még fájni? Meddig szenvedek még? És nem az én hibám! És hiába minden!?

Figyelt kérdés

5 hónapig voltunk együtt!Számtalanszor elhagyott a semmiért,mindig vissza sírtam.Állandóan én könyörögtem,úgy hogy ő hibázott!!Nekem kellett menni,nekem kellett hívni

Rideg volt,álszent,felszínes!Egyik pillanatban kedves volt,a másikban rideg,és aztán órákig kellett magyaráznom hogy megpuhuljon!Egyszerűen betörhetetlen!Voltak több éves és pár hónapos kapcsolati,elmondása alapján egyedül engem szeretett igazán és belém szerelmes csak!Mindig mindenért felhúzta az orrát,és könyöröghettem és magyarázkodhattam.Annyit kértem tőle szombat este hogy,kísérjen el egy buliba igaz nem az ő zenei stílusa,de 2 óráról lett volna szó,utána mentünk volna hozzájuk és aludtunk volna.Én annyi mindent megtettem hogy,az ő kedvére tegyek,mert tudtam hogy ezzel boldoggá teszem,ő semmire nem volt hajlandó.!Nők,Asszonyok,Önök szerint ez az igazi szerelem??Az hogy nem bír megpuhulni,nem tud érzem változtatni egy kicsit???Hónapokat papoltam óra hosszakat,és nem ment az ágyába át semmi.Meghallgatta tudta hogy,igazam van,de semmi.!Akkor volt igazán önmaga mikor szeretkeztünk,akkor tudtam hogy ő az.Elmondása alapján azért nem tud megpuhulni mert, a folyamatos csalódások a nőkben ilyennek tették.De kérdem én,én erről tehetek?Többet adtam neki érzelmileg,testileg mint,összevetve 3 barátnője!Azt mondja hiányzok neki,szeret..de nem!Nagyon fáj...Nem tudom hogy ez a legrosszabb vagy a legjobb,de sikerült mellette elfelejtenem azt az embert akiért az életemet odaadtam volna.!És semmi.Mindenről ő jut eszembe,az utolsó Retroburgerről is.Tudom hogyha, megbánná akkor sem tenne semmit hogy,vissza kapjon..Elmondása alapján fél kezdeményezni,de én már nem bírom tovább az örökös könyörgést,a sírást, a rimánkodást.Elmondta hogy tudja hogy,nem érdemel meg,igazam van mindenben,de még sem mondja azt hogy,nézd szeretlek és megpróbálok változni,mert tudja nagyon jól hogy megérdemelném!Sok mindenen keresztül mentünk 5 hónap alatt,tudom hogy,nem nagy idő,de szeretem és úgy érzem nem tudok nélküle lenni,pedig nem érdemli meg!!!Hogy töröljem a gondolataimból?Tudom hogy idővel jobb lesz,idővel nem fog fájni,tudom hogy,rájövök majd hogy,nem érdemelte meg a könnyeimet de,még most nagyon rossz!Nem tudom az ő természetét megfogalmazni hogy milyen...de még is!Olyan hülye vagyok:'):').Mindketten a 20as éveink elején járunk!Mi a véleményetek??


2011. máj. 17. 10:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát, azért 5 hónap még nem a világ közepe. Szerintem ezt még simán el lehet felejteni. Első szerelmed volt?
2011. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy,ő nagyon gyerekes 25 éves fejjel,én pedig nem!Egyik pillanatban nagyon szeret,a másikban történik vmi kisebb konfliktus és hopp....nem érez semmit.Pár óra múlva megint szeret!Nem tudom mit gondoljak,mindenre az a válasza hogy"Mit tudom én"Elviselhetetlen ez a kétségbe esés...
2011. máj. 17. 10:34
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem,nem az első volt...Úgy éltünk mintha együtt élnénk,annyi volt hogy neki reggel munka,nekem suli,és utána egész nap együtt!!Nem,nem az belső volt,de akkor is úgy érzem hogy nagyon ragaszkodom hozzá,csak nem tudom hogy miért:')
2011. máj. 17. 10:35
 4/26 anonim ***** válasza:

komolyan mondom nem hiszem el,én soha meg nem csaltam a barátnőim,próbáltam megtenni értük ami tőlem telik,és gyakran azért elhagytak mert nem akarnak többet,élni akarnak stb.. mások mint a te esetednél is,megalázzák a barátnőjüket stb,mégis szeretik őket,hol itt az igazság? :(

neked csak annyit hogy fel a fejjel,lépj tovább!kezdj új életet,kitartás.

2011. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az első pár mondatot voltam hajlandó elolvasni. kérlek használ kevesebb felkiáltó jelet. 5 hónap kevés idő, nyugi, kb. ugyanennyi idő múlva már tök jól leszel. Fiatal is vagy, meg minden. Aki nem akar veled lenni, azt úgyse kapod vissza, sírd ki magad, és lépj tovább.
2011. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha te szeretsz szenvedni akkor maradj mellette.

Amit leírtál tipikus játszma. A játszma pedig addig fog tartani közöttetek amíg az egyik fél véglegesen ki nem lép a kapcsolatból.

A döntés a te kezedben van. Mérlegeld, hogy megéri-e megalázkodnod.Vagy inkább keresel egy olyasvalakit aki megbecsül és nem fog megalázni.

2011. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy,idővel nevetni fogok ezen,csak most kétségbe vagyok esve,és nem tud a kérdéseimre válaszolni!Csak nem értem hogyha,valakinek vannak érzései a másik iránt,hogy tudja elviselni a hiányát??nem történt olyan dolog amiért el kellene...
2011. máj. 17. 10:38
 8/26 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem az, amikor azt adod a másiknak, amire a másiknak valóban szüksége van, nem te gondolod róla, hogy az jó neki. Senki nem kérte, hogy tegyél meg neki mindent. Azt, hogy te ezt önként megtetted, az nem szerelem, hanem önzés - azért csináltad, mert akartad csinálni, és neked jó volt. Neki meg nem - mert ha jó lett volna, akkor megbecsült volna.

Az meg egyértelmű, hogy neki nem kellesz - minden más csak kifogás (csalódások stb.)


És még egy: ha szeretsz valaki, akkor olyannak szereted és fogadod el, amilyen. Nem beletörődsz, hogy megközelíthetetlen, és nem panaszkodsz fél oldalon kereszül, hogy rideg és felszínes, és hogy hiába papolsz neki, hanem ÖRÜLSZ neki, hogy ilyen és büszke vagy rá.


Úgyhogy megnyugodhatsz, ez NEM szerelem. Az önmarcangolás, önsorsrontás, mártírkodás és rögeszme.

2011. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellettél neki. Megunta a rinyálást, meg a lába elôtti csúszásmászást, mostmár arra sem kellesz, ennyi.
2011. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

*Még annyit hogy,ő nagyon gyerekes 25 éves fejjel,én pedig nem!


Hát az írásod alapján nagyon is gyerekes vagy, az érzelmi érettséged kb. egy 16 éves szintjén van, és ez nem bántásból írom. 25 körül ennél illik jóval többet tudni a kapcsolatokról meg a szerelemről/szeretetről, és illik jóval több ön- és társismeretünknek lenni.


*nagyon ragaszkodom hozzá,csak nem tudom hogy miért


Azért, mert a "lehetőségbe" vagy szerelmes, amit láttál benne, mert milyen jó lenne, ha ilyen vagy olyan lenne. De nem olyan! Nem belé vagy szerelmes, hanem abba a fantomba, akit beleláttál. Aki közel enged magához, aki szeret, aki nem rideg. Csakhogy erre a pasira egyik sem jellemző, ezt kell észrevenni.

2011. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!