Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam ki a dühöm?...

Hogyan adjam ki a dühöm? Rengeteg gyűlölet van bennem, és lassan felemészt.

Figyelt kérdés
Állandóan ideges vagyok, és folyamatosan úgy érzem, hogy szét tudnám verni a gyűlölt személyt. Természetemből adódóan, bár még csak 13 éves, ráadásul lány, nagyon erőszakos/agresszív vagyok, de tökéletesen tudom kontrollálni. De már nem bírom. Nem tudom hogy tudnám kiadni, anélkül hogy másnak ártsak. Ordítottam, metál zene, balett zene, ütöttem magam, a falat ököllel, vagy bármilyen tárgyal, de még mindig úgy érzem, hogy agyon tudnám verni azt a személyt, de tudom hogy nem szabad..
2011. máj. 17. 22:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként kérlek ne ítéljetek el, mert hétköznap este gépezek, csak fizika közben elaludtam délután háromkor, és most keltem, szóval bizonyára nem fogok tudni aludni hajnali kettőig.
2011. máj. 17. 22:10
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Írd le itt hogy konkrétan mi is a bajod azzal a személlyel, szerintem már attól jobb lesz :) Aztán hátha még utána tudunk segíteni, én amúgy amikor nagyon ideges vagyok valamit összegyűrök, vagy belerúgok valamibe (de inkább csak kavics vagy ilyesmi) vagy csak ökölbe szorítom a kezem és felszívom magam...nagylevegő...és kifújom :D
2011. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két dolog segít: futás végkimerülésig, amikor már hazamenni se tudok, csak a kerítés mellett.

Rajzolás, festés, novella írás, mindegy, csak ki tudjam adni az energiákat.

2011. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Sőt néha elsírom magam az idegességtől, tudom hülyeségnek hangzik, de sokat segít :) (kíváncsian várom, hogy mivel tud ennyire felidegesíteni az a valaki :( )
2011. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
mit artott neked az a bizonyos szemely? ha tudnam talan segithetnek lecsillapodnod!
2011. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

"...de tökéletesen tudom kontrollálni...."

Most még.


Nekem azt mondták, hogy menjek el verekedni, sportolni. (túlteng bennem az energia és persze a düh)

Hasonló vagyok én is, csak kicsit idősebb.


De valóban az is segít, ha ide leírod a problémád.

2011. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Meríts ki/le magad, ahogy korábbi válaszolók is írták.

Futás, biciklizés, netán próbálj ki valami küzdősportot.

2011. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Igazából ez egy ilyen felismerés-belém csapott az értelem dolog.

N.-nel legjobb barátnők voltunk. Aztán odajött hozzánk egy osztálytársnőnk, R., hogy beállhat-e közénk, és legyünk hárman legjobb barátok. Nem túlzottan érdekelt, N.-nel úgy is jobban leszünk, mi ketten. Ez volt 2 éve. Odáig fajult, kemény másfél év kellett neki, hogy már nincs is vita arról, hogy amikor párt kell választani, hogy legyünk. Ők ketten. Aztán ha valamelyikük hiányzik, ott vagyok én. R. pedig állandóan szidja a háta mögött N.-t. Hogy milyen önző, fösvény, mert amikor találtunk 300 forintot, Ő elrakta. Nem hogy vettünk volna együtt egy zacskó gumicukrot, vagy akármi. Én ezt másnap szóba hoztam, és még én voltam lecseszve!! R. ott védte, hogy áááá, nem önző, nem..Oh a gyűlölet!

Igazából nem is haragudnék a volt legjobb barátnőmre, hogy "ott hagyott", mert biztosan az én hibám, hiszen R. biztos jobb nálam, ha olyan tökéletes lennék, most nem lennék egyedül. Szóval konkrétan most mindenkit gyűlölök, egyre jobban, de legfőképpen magamat, ha jobban belegondolok.

2011. máj. 17. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

MEgértem hogy kibuktál, rossz érzés ha "lecserélnek" én is így jártam régebben... próbáld megbeszélni a volt legjobb barátnőddel, hogy neked ez mennyire rosszul esik, és hogy mi az oka ennek az egésznek...azt pedig mond meg a másik lánynak hogy ne neked szidja a volt legjobb barátnődet, hanem mondja meg a szemébe ha valami baja van vele, mert barátnők ilyet nem csinálnak!

Remélem tudtam segíteni :)

Magadat meg végképp ne utáld, nem tehetsz semmiről, ne hagyd hogy elvegyék tőled azt amit/akit szeretsz :)

2011. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
válaszolgass az itteni kérdésekre, vagyis másik kategóriába, mert ez egész tűrhető. én mindig így oldom magam :D
2011. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!